Tesettür Ceket Modelleri İle Tarzınızı Konuşturun

0

Tesettür Ceket Modelleri, Son Yılların En Çok Tercih Edilen Tesettür Ceketleri ve 2016 Tesettür Ceket Modelleri Resimleri Sizleri Bekliyor !


Tesettür ceket modelleri günümüzde oldukça trend ve yaygın halde kullanılmaktadır.Pantolon, etek ve elbiseleriniz ile kolay kombin yapabileceğiniz tesettür ceketler yeni kreasyonları ile sizleri bekliyor.Bunun yanı sıra özellikle son yıllarda spor ceket modelleri oldukça sık kullanılanlar arasındadır.Tesettür ceket modelleri arasında blazer ceket modelleri, spancer ceket modelleri (kısa kesim ceket modelleri) ve kolsuz ceket modelleri en çok tercih edilen modellerdir.

Tesettür Ceket Modeli Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli ?

Tesettür ceket modelleri seçerken tabiki en başta vücut tipinize göre seçim yapmaya özen göstermelisiniz.Bunun dışında tesettür ceket modelleri seçiminde kobinasyonunuza göre ve stilinize göre hareket etmenizde fayda var.

Klasik Ruhunuzu Blazer Ceketler İle Tamamlayın !

Blazer ceket modelleri 1880’li yıllardan beri günümüze gelmiş ve en çok tercih edilenler arasında yer alan ceket modelleri arasında yer almaktadır.Blazer parıldayan manasına gelmektedir.

Siyah tesettür ceket modelleri
Siyah tesettür ceket modelleri

Blazer ceket modellerinin en belirgin özelliği yakalarında armalarının olması ve parlak denizci düğmelerine sahip olmasıdır.Klasik bir çizginiz varsa şık bir etek ve ipek eşarp modeliniz ile blazer ceketinizi kombin edebilirsiniz.Tesettür ceket modelleri arasında daha çok klasikleşen blazer ceketler düğün ve özel davetlerde rahatlıkla giyilebilir.

Tesettür ceket modelleri
Tesettür ceket modelleri
whatsapp-kapida-ode [instagram-feed num=6 cols=2 showheader=false  buttontext="Daha Fazla Ürün" buttoncolor=#ff1493 showbutton=true showfollow=false]

Kış Aylarının Yeni Trendi Pelerinli Tesettür Ceket Modelleri

Tesettür giyim modasında son yılların en trend akımlarından biri ise pelerinli tesettür ceket modelleri.Vücut hatlarını iyi örtebilme özelliğine sahip pelerinli ceket modelleri en çok tercih edilen ceketler arasında yer almaktadır.

Pelerinli ceket modelleri
Pelerinli ceket modelleri

Pelerinli ceket modelleri daha çok düğme ve kuşak detaylarına sahiptir.Ayrıca keçe kumaşından yapılan pelerinli ceket modelleri sizi soğuk kış günlerinde sıcak tutmakla birlikle şıklıktan ödün vermemenizi sağlar.

Pınar Şems tesettür ceket modelleri
Pınar Şems tesettür ceket modelleri

Ara Mevsimler İçin Kolsuz Ceket Modelleri

Kolsuz ceket modelleri yani yelekler daha çok sonbahar yada ilkbahar gibi ara mevsimlerde çok kullanılan ve oldukça şık tasarımlardan meydana gelen parçalardır.Yeleklerde son yıllarda daha çok çizgili ve desenli modeller ön plana çıkıyor.

Son yılların ve 2016 tesettür ceket modelleri kreasyonlarını daha detaylı incelemek için sizin için derlediğimiz aşağıdaki galerimize göz atmayı unutmayınız !

En Çok Beğenilen Tesettür Ceket Modelleri Galerisi


Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WhatsApp Sipariş