Tesettür Markalarının Büyük Sezon İndirimi

0

Tesettür giyim 2016 sezonu ünlü markaların büyük indirim kampanyaları ile sona yaklaşıyor. İşte büyük sezon indirimleri yapan tesettür markaları


Tesettür markalarında beklenen 2016 sezon indirimi başladı ! Tesettür giyim sektörünün önde gelen markaları ürünlerinde %50’ye varan indirimler yapmaya başlamış durumda. Hızlı davranan bu birbirinden kaliteli markaların büyük sezon sonu indiriminden faydalanıyor. Elbiselerden, eşarplara, feracelerden tesettür abiyelere, tuniklerden etek modellerine bir çok ürün grubu bu büyük indirimlerden nasibini almış gözüküyor. Tesettür Giyim Kabini yine sizleri düşünüp site site indirim fırsatı yakalama derdinden kurtarıyor. 2016 tesettür giyim sezonunun son indirimli tesettür markalarını ve ürünlerini bir araya getiriyor.

2016 Sezonunun En İndirimli Tesettür Giyim Markaları

2017 tesettür giyim sezonuna doğru giderken 2016 sezonu büyük indirimler ile kapanmaya hazırlanıyor. 2016 tesettür giyim sezonunda büyük indirim yapan markalar ise Armine, Setrms, Nihan, Tuğba Venn, Shayan, Kayra, Doque, Puane, Zernişan ve Nursima. Bu tesettür giyim markaları 2017 sezonuna girmeden önce bu sezona ait ürünlerinde büyük indirimler yapıp ses getiren kampanyalar düzenlemiştir. Bu markaların kaliteleri tüm kesim tarafından bilindiği için ürünlerine büyük ilgi gösterildiğini söylemek isteriz. Sizde tesettür giyimde bu büyük indirimi kaçırmamak için biraz acele etmelisiniz.

Armine indirimli elbise
Armine indirimli elbise

Armine Kalitesini %50 İndirimler İle Yakalayın

Armine markası özellikle yaz sezonuna ait ürünlerinde indirimi gruplar halinde yaptığını söylemek mümkün. Şu sıraları Armine’nin indirimde olduğu ürünler etek modelleri, bluzler ve gömleklerdir. Armine markasının bu benzersiz ürünlerini %50 gibi büyük indirim ile sahip olabilirsiniz.

Doque yazlık kap
Doque yazlık kap

whatsapp-kapida-ode [instagram-feed num=6 cols=2 showheader=false  buttontext="Daha Fazla Ürün" buttoncolor=#ff1493 showbutton=true showfollow=false]

Doque Markasında Büyük İndirim

Tesettür markaları arasında bir büyük indirim yapan firmada Doque’dir. Sadeliği, dinginliği ve farklılığı ürünlerine başarılı bir şekilde yansıtan ve konu minimal tasarım olunca akla ilk gelen marka olan Doque 2017 sezonuna yaklaştığımız bu günlerde 2016 ürünleri için %75’e varan indirimler ile büyük ilgi görüyor. Örneğin 475 TL’lik Doque marka pardesüyü şu sıralar sadece 99 TL’ye alabilirsiniz.

Kayra indirimli ürünler
Kayra indirimli ürünler

Sezon Sonu Kampanyasında Setrms ve Kayra’da Etiketin Yarısı İndirim

Belki klişe bir tabir olacak ama kaliteyi ucuza satın almak isterseniz Setrms ve Kayra markalarının sezon sonu indirimli ürünlerine göz atın derim. Tesettür giyimin önde gelen iki markası 2016 sezon sonu kampanyasında etiketin yarı fiyatına satışları devam etmektedir.Kendi tarzınıza uygun ürünleri hem kalitelisini hem de uygun fiyatlısını Setrms ve Kayra markalarında bulabilirsiniz.

Acele Edin, Kampanya Fırsatlarını Kaçırmayın !

Adeta 2016 tesettür giyim sezonuna damgasını vuran büyük indirimli ürünleri bahsetmiş olduğumuz tesettür markalarının mağazalarında yada online tesettür mağazalarında bulma şansınız hala var. Tabi acele etmenizde fayda var bu büyük indirime ilgi büyük zaman geçtikçe ürün stokları tükenebilir bizden söylemesi 🙂

İndirimli Tesettür Giyim Markalarının Kampanyalı Ürünleri ve Resimleri


Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WhatsApp Sipariş