Tuay Karaca Abiye Modelleri

0

Tuay Karaca özel dikim tasarım abiyeleri benzersiz motifleri ile göz dolduruyor. İşte tarzı ile tesettür giyime yeni bakış açısı getiren Tuay Karaca abiye modelleri


Tuay Karaca muhafazakar giyim sektöründe son yıllarda adından fazlasıyla söz ettiren tasarımcılar arasındadır. Tuay Karaca William Shakespeare’in elbiseler insanın ruhudur sözünü ilham almış ve bu duruşunu tasarımlarına yansıtmaya çalışmaktadır. Fatih’de şık, samimi ve hoş bir butiğe sahip olan Tuay Karaca yeni sezonda mezuniyet kıyafetleri, abiyeleri ve özel geceler için birbirinden şık elbise tasarımları ile sizleri bekliyor.

Tuay Karaca Abiye Modelleri

Tuay Karaca daha çok özel dikim ve özel tasarım abiye modelleri ile ön plana çıkmaktadır. Kaliteyi, şıklığı ve abartıdan uzak tasarımları ürünlerine yansıtan Tuay Karaca abiye, yelek, tunik, ceket ve kap ürünlerini müşterilerine sunmaktadır. Fakat bu ürünler arasında en çok ilgi gören abiye modelleridir. Tuay Karaca abiye modelleri birbirinden şık detayları olan ve özel tasarlandığı her detayından belli olan şahane tasarımlardan oluştuğunu görüyoruz.

Tuay Karaca tesettür elbise
Tuay Karaca tesettür elbise

Güpürleri tasarımlarında sık kullanmayı tercih eden Tuay Karaca aynı zamanda sezonun en trend renklerini koleksiyonlarında buluşturmaya devam etmekte. Elbiseler üzerinde kullandığı hoş desenleri, özel renkleri ve büyüleyici mistik tasarımları ile Tuay Karaca tesettür giyim tasarımcıları arasında en çok tercih edilen butik markalarından olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.

Tuay Karaca tasarım abiye
Tuay Karaca tasarım abiye

whatsapp-kapida-ode [instagram-feed num=6 cols=2 showheader=false  buttontext="Daha Fazla Ürün" buttoncolor=#ff1493 showbutton=true showfollow=false]

Abiyelerde Tuay Karaca Farkı

Tuay Karaca 2017 sezonunda da dantelli ve şifon detayları görebileceğimiz koleksiyonları ile karşımıza çıkmasını bekliyoruz. Altı tül üstü saten yada altı şifon üstü dantelli kumaşlar ile bezenmiş elbiseler yine Tuay Karaca’nın en beğenilen parçalarından olduğunu söylemek mümkün. Bunların yanı sıra kolları pileli ve arkası pelerinli olan elbise modeli benzersiz tasarımı ile Tuay Karaca koleksiyonları arasında en dikkat çeken tasarım arasındadır.Tuay Karaca’nın bu benzersiz tasarımlı abiye modellerini davetlerde, düğünlerde ve şık organizasyonlarda kullanabilir fark ve kalitenizi yansıtabilirsiniz.

Tuay Karaca
Tuay Karaca

Sade ve Alımlı Görünmenin Formülü Tuay Karaca’da

Son yılların çıkış yapan butik tasarım markası olan Tuay Karaca’da şık, zarif ve özel tasarımlı abiyelerin yanı sıra daha sade, minimal ama bir o kadar da kendinden emin elbise tasarımlarını da bulabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Tuay Karaca yeni sezon koleksiyonlarında çiçekli ve kareli tasarımları ile daha sade ve daha masum olmak isteyen hanımların dikkati çekiyor.

Tuay Karaca Koleksiyonlarında En Sık Yer Alan Renkler

Son olarak tasarımcının koleksiyonlarında kullandığı en sık renkleri belirtmek isteriz. Yeni sezon Tuay Karaca tesettür abiye modelleri için kullanılan en trend renkleri ekru, somon, lila, pudra ve sarının tonları olarak sıralayabiliriz.

Tuay Karaca Abiye Modelleri Resimli Galerisi


Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WhatsApp Sipariş