pretty places in manchester Hookup Jefferson amsterdam vondelpark sex looking for girl in qatar

Tesettür Mayolarda 2018 Tasarımları

0

Plajda ve denizde son derece rahat edebileceğiniz ve şıklıktan taviz vermeden giyebileceğiniz 2018 tesettür mayo modellerini sizler için bir araya getirdik. İşte detaylar

2018 yılının ilk günleri ile birlikte, moda trendleri de konuşulmaya başlandı. Özellikle bahar ve yaz aylarını ilgilendiren moda tüyoları büyük bir merak konusu. Buna bağlı olarak da 2018 tesettür mayo modelleri hemen karşımıza çıkıyor.

Açık renk tesettür mayo 2018

Bu yaz tesettür mayo modellerinde ne tür detaylar var ve hangi renkler başı çekiyor merak ediyor, buna göre seçim yapmak istiyoruz.

Siyah desenli kapalı mayo 2018

Bu tür sorularınızın yanıtlarını bulacağınız yazımıza devam edelim şimdi. İşte 2018 tesettür mayo modelleri ve şıklık tüyoları!

Fermuarlı tesettür mayo 2018

2018’de Tesettür Mayo

2018 tesettür mayo modellerinde özellikle taytlı ve tunikli takımlar dikkatleri çekiyor. Bu tür takımlarda tercih edilen süslemeler ise tarza göre değişiyor.

Haşema mayo 2018

Süsü seven ve ışıltısız olmaz diyenler için taşlarla bezeli ışıltılı modeller varken, diğer taraftan iki renkli daha sportif görünen alternatifler de var.

Haşema renkli mayo

Denizci tarzının benimsendiği mavinin tonlarını taşıyan son derece şık modeller söz konusu iken bir de çiçekler ile bezeli rengârenk alternatifler var.

Bu tür takımlarda bu yıl özellikle tayt kısmının düz renk olduğu görünüyor. Renkler ya da desenler sadece tunik kısmında tercih ediliyor. Hatta türban kısmında da düz renkler ön plana çıkıyor.

whatsapp-kapida-ode [instagram-feed num=6 cols=2 showheader=false  buttontext="Daha Fazla Ürün" buttoncolor=#ff1493 showbutton=true showfollow=false]

Bol tesettür mayo 2018

Tesettür Mayolarda Tercihiniz Rahatlık Olsun

2018 tesettür mayo modellerini inceleyen ve arayış içinde olanlar için tayt yerine alt parçası daha bol olan modeller de bir alternatif olarak sunulabilir. Bu tür modellerde, üst parçası önden fermuarlı ve daha bol nitelikte olabilir.

Boneli tesettür mayo 2018

Adeta bir ceket gibi rahatlık sunan ve kullanışlı olan bu takımlarda tek ya da çift renklerin kullanıldığını ve göz yoran desenlerin tercih edilmediğini görüyoruz.

ikili tesettür mayo 2018

Aksine daha sadelikten yana olanlar için tasarlanmış alternatiflerdir. Aynı sadeliği mayonun türban kısmında da görmek mümkün…

Kapalı mayo 2018

Ayrıca dilerseniz bu tür mayo tasarımlarını tamamlayacak terlik plaj çantası gibi parçalarda da renk uyumu yakalayabilir, adeta bir plaj şıklığı ortaya çıkarabilirsiniz.

Rahat tesettür mayo 2018

Kombinlenmesi oldukça kolay olan ve plajda ya da havuzda gerçekten de son derece şık olmayı sağlayan parçalar ile karşılaşıyoruz bu sezon.

Denizci model mayo

Sadeliği, desenlerinin güzelliği ve de kullanışlılığı ile dikkat çeken tesettür mayo alternatiflerini siz de tercih edebilirsiniz.

Tesettür plaj elbisesi Su itici tesettür mayo Boneli tesettür mayo 2018 Siyah tesettür mayo 2018 Taytlı tesettür mayo 2018 Muhafazakar mayo 2018

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WhatsApp Sipariş