Tesettür Mezuniyet Elbiseleri

2

Tesettür Mezuniyet Elbiseleri Genelde Genç Bayanların Tercihleri Arasında Yer Alan Çoğunlukla Abiye Modellerinden Oluşan Elbiselerdir.


Tesettür mezuniyet elbiseleri genç hanımların heyecanlı anılarına ortak olan ve gelinlik kadar olmasada hayallerini süsleyen tesettür giyim kategorisinde yer alır. Genelde tesettür abiyelerden oluşan tesettür mezuniyet elbiseleri arasından seçimi ve karar vermesi elbette zorlu oluyor. Tesettürlü genç hanımlar için bu durumun 2 kat daha zor olduğunu bilmekteyiz. Nasıl bir model giymeliyim eşarbımı nasıl kombinlemeliyim, ayakkabım ne renk olmalı gibi sorular ile hem tesettürün hakkını vermeye çalışır hemde sık bir elbise modeli arayışı içine girerler.

Tesettür Mezuniyet Elbisesi Modeli Seçmek Emek İster

Aslına bakarsanız eski yıllara nazaran tesettür giyim sektörü bir hayli yol almış vaziyette, durum böyle olunca şimdilerde bir çok tesettür abiye modeli farklı renk ve modelleri ile karşımıza çıkıyor.

Tesettür mezuniyet elbiseleri ve abiye modellerinde oldukça zengin seçeneğin olduğunu söyleyebiliriz.

Tabi gençlerin kombin, renk ve hangi modeli seçeceği konusunda kararsız duruma düşmesi çok doğal.

Tesettür mezuniyet elbiseleri
Tesettür mezuniyet elbiseleri

Tesettür giyim kabini olarak bizler bu konuda sizlere yardımcı olmak amacıyla bilgi vermek ve sizin mezuniyet gecenizde ne tarz bir elbise giyeceğiniz konusunda yardımcı olalım istedik.

İlk  Önce Tarzınızı Belirleyin !

Genç hanımların öncelikle mezuniyet gecesinde iki parça etek ve işlemeli bir bluz yada ceketmi giyilecek yoksa tek parça bir elbisemi giyilecek önce kafalarında bunu belirlemeleri gerekir. Sonrasında hangi renkleri tercih edeceğinizi seçmelisiniz.

whatsapp-kapida-ode [instagram-feed num=6 cols=2 showheader=false  buttontext="Daha Fazla Ürün" buttoncolor=#ff1493 showbutton=true showfollow=false]
Tesettür şifon mezuniyet elbiseleri
Tesettür şifon mezuniyet elbiseleri

2016 tesettür giyiminde moda olacak renkler bordolar, yeşiller ve somon pudra renkleri oldukça ön planda ve tercih edilenler arasında olacağa benziyor.

Fakat siz daha canlı renklerde tercih edebilirsiniz sonuçta mezuniyet balosu genç yaştaki bayanların katılacağı bir ortam olacaktır.Gençliği ifade eden fuşya, kırmızı yada son yılların trend abiye rengi olan mint renginde bir abiye model seçebilirsiniz.

Kombin Yaparken Uyumlu Olmaya Özen Gösterin !

Eğer elbise model seçiminde ikili kombin tercih ederseniz eteğiniz ve eşarbınızın rengini aynı renk tonlarından yana tercih ederseniz sizi hem uyumlu hemde şık göstercektir.

Tesettür mezuniyet elbiseleri 2016
Tesettür mezuniyet elbiseleri 2016

Ayakkabı olarak sizin zevkinize göre topuklu ayakkabıyı yada platform topukluları tercih edebilirsiniz.Ama size tavsiyemiz babet kullanmamaya özen gösterin.Çünkü mezuniyetinizde giyeceğiniz abiyeye yada şık klasik bir kombine babet hiç yakışmayacaktır.

Tesettür mezuniyet elbiseleri arasından seçiminizi yaparken epey zorlanacak olan genç hanımların heyecana ve telaşeye kapılıp bu güzel gecenizin tadını çıkarmayı ihmal etmemeleri dileğiyle…

Son trend tesettür abiye modelleri ve kombinlerden oluşan tesettür mezuniyet elbiseleri galerimize bakmadan ne giyeceğinize karar vermeyin…

Mezuniyet tesettür elbiseleri resimli galerisi


2 Yorumlar
  1. Hamide diyor

    purarenli elbise satin almak istiyorum

  2. Hamide diyor

    46 beden

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WhatsApp Sipariş