Tesettür Nikah Elbiselerinde Romantik Trendler

0

Tesettür nikah elbiselerinde yeni sezon trendleri, nikah töreninize, stilinize uygun nikah kıyafeti ve aksesuar seçimi ipuçları ve nikah elbiselerinde yeni romantik renkler sizleri bekliyor.

Nikah elbiseleri, genellikle beyaz ve krem renginde olup gelinliklere göre daha sade ve detaysız olurlar. Eğer düğün yerine nikah tercih edecekseniz daha minimal ve sade elbise seçmelisiniz. Nikahınızda giyeceğiniz tesettür nikah elbisesi ne kadar sade olursa duruluğunuz da o kadar ön planda olacağına emin olabilirsiniz.

Yeni trend tesettür nikah elbisesi
Yeni trend tesettür nikah elbisesi

Tesettür Nikah Elbise Modellerinde Yeni Trendler

2017 tesettürlü gelinliklerde olduğu gibi nikah elbiselerinde de fransız detaylar ön planda. Fransız tarzı dantellerin yanı sıra gold işlemelerin retro tarzı nikah elbiselerini süslediğini görmekteyiz. Gold işlemeler ile nikah elbisenize farklı bir hava katarken aynı zamanda vintage tarzı elde edebilir, gold rengi takılarınız ile kombin edebilirsiniz. Hazır yeri gelmişken yazılarımda her zaman belirttiğim gibi retro stilin tesettür giyime uyumlu olduğunu tekrar yinelemek isterim.

Kuyruklu tesettür nikah elbisesi
Kuyruklu tesettür nikah elbisesi

Balık Kesim Nikah Elbiseleri

Balık kesim abiye sevenler 2017 nikah elbiseleri arasında fazlasıyla bu tarz elbiseleri bulabilirler. Balık kesim nikah elbiseleri 2017 sezonunda yatay şeritli detaylar süslüyor. Bunun yanı sıra balık kesim nikah elbiselerde kuyruk detaylar da yine 2017 düğün sezonunda trend olan diğer modeller olduğunu belirtmek isterim. Balık kesim nikah elbiselerde dikkat edeceğiniz en önemli husus vücudunuza yapışmamasıdır, seçim yaparken bunu göz ardı etmeyin.

2017 tesettür nikah elbisesi
2017 tesettür nikah elbisesi

Nikah Elbiselerinde Trend Renkler

Tesettürlü nikah elbiselerinde beyaz, kemik, krem, ekru gibi renkler 2017 sezonunda ön plana çıkan renklerdir. Özellikle 2017 sezonunda ekru rengini nikah törenlerinde sıklıkla göreceğiz. Nikah elbisenize romantik bir hava katmak için ekru renkli dantelli tasarımları tercih etmenizi öneririm.

whatsapp-kapida-ode [instagram-feed num=6 cols=2 showheader=false  buttontext="Daha Fazla Ürün" buttoncolor=#ff1493 showbutton=true showfollow=false]

Soft renklere sahip olan tesettür ürün kuyruk detayı ile göz kamaştırıyor, gold rengi çanta ve aksesuarlarla kombinleyebileceğiniz ürün tesettürlü bayanlarımızın tercihi olabilir.

Tesettürlü beyaz nikah kıyafeti
Tesettürlü beyaz nikah kıyafeti

Doğru Tesettür Nikah Elbisesi Seçimi Nasıl Yapılır ?

Tesettürlü, kapalı olanlar bayanlar, nikah elbiseleri yada abiye modeli seçerken vücut ölçülerini diğer bayanlara göre daha dikkate almalıdırlar. Aynı zamanda nikah kıyafeti seçiminizde dikiş tekniğini de göz ardı etmemeniz gerekir. Tesettürlü nikah elbisesi seçiminde dikkate alınacak diğer hususlar ise nikah merasiminin nerede yapılacağı, yaşam stilinize, gelenek ve görenekler olarak sıralayabiliriz.

Retro tesettür nikah elbisesi
Retro tesettür nikah elbisesi

Nikah Elbiselerinize Uygun Aksesuar Seçimi

Nikahta aksesuar kullanacaksanız eğer bu aksesuarın nikah elbisenizin rengine uyum sağlamalı. Kapalı olduğumuz için başörtümüz ile elbisemiz bütünleşiyor ve tek renk uyumuna sahip olabiliyoruz.Bu yüzden aksesuarlarda farklı tonlarda kontrastı sağlayabilirsiniz. Aksesuarınızı seçerken mutlaka sadeliğinizi ön plana çıkarmanız gerekiyor.

Yeni sezon kapalı nikah elbisesi
Yeni sezon kapalı nikah elbisesi

Sizde nikah elbisenize uygun aksesuar seçerken parçalara takılmak yerine bir bütünü sağlamaya çalışın. Mümkün olduğunca abartıdan kaçının örneğin yaka detayı gibi gözüken küçük taşlı gerdanlıkları tercih edebilirsiniz.

Tesettür Nikah Elbiseleri Resimli Galerisi

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WhatsApp Sipariş