Tesettür Plaj Elbiseleri

0

Tesettüre uygun plaj elbiseleri, sizleri plajlarda rahat hissettirecek rahatlıkla giyebileceğiniz en yeni tesettür elbise modelleri ve resimleri sizleri bekliyor !


Tesettürlü muhafazakar hanımlar için belki de en zor beğenilen ve en dikkat gerektiren kıyafet plaj kıyafetleridir. Tesettür Giyim Kabini ekibi olarak piyasada bu açığı görüp sizlere tesettüre uygun plaj kıyafeti modelleri konusunda yardımcı olmaya karar verdik. Yaz sezonunun da açılması ile muhafazakar bayanlar için tesettüre uygun plaj elbiseleri arayışına girmeye başladı bile. Sizler için yeni yaz sezonuna ait tam tesettüre tam uyum sağlayacak ve sizi plajlarda zora sokmayacak birbirinden şık tesettür elbiseleri mercek altına aldık.

Tatilde rahat ve konforlu giyinmek herkesin hakkı olduğunu düşünüyoruz. Konu tesettür olunca diğer ürünlere nazaran daha az seçenek imkanı bulunuyordu. Fakat günümüzde çok şükür artık yüzlerce model, çeşit ve renk tesettüre uygun kıyafet bulmaktayız.

Durum böyle olunca tesettüre uygun plaj kıyafeti bulmak da çok da zor olmuyor. Plaj elbisesi seçiminde olabildiğince rahat ve sizi terletmeyecek kumaş yapısına sahip olmasına dikkat edilmeli.

Tesettür plaj elbiseleri
Tesettür plaj elbiseleri

Terletmeyen Kumaş Teknolojisi Tesettürle Buluşuyor !

whatsapp-kapida-ode [instagram-feed num=6 cols=2 showheader=false  buttontext="Daha Fazla Ürün" buttoncolor=#ff1493 showbutton=true showfollow=false]

Plaj yada havuzda bir tesettürlü hanımın rahatlıkla giyebileceği yegane kıyafet tesettür eşofmandır. Tesettür eşofman kumaş ve rengi doğru seçildiği taktirde sizi plajlarda son derece rahat hissettirecektir. Son yıllara damgasını vuran terletmeyen kumaş teknolojisi ile yazın kavurucu sıcaklarında vücudunuzdaki teri çekerek hem sağlığınızı korumuş oluyor hem de aradığınız konforu sizlere sunuyor.

Tesettür çiçekli plaj elbisesi
Tesettür çiçekli plaj elbisesi

Plajlarda Şifon Rüzgarı

Tesettür eşofmanların yanı sıra yazın tatilde plajlarda giyebileceğiniz en uygun kıyafet ise uzun tek parça şifon elbiselerdir. Sizlere yazın kavurucu sıcaklarda bahar serinliği yaşatacak olan tesettür şifon elbiseler arasında çiçekli modellerin bir hayli trend olduğunu görmekteyiz. Özellikle iç göstermeyen renk olan siyah ve lacivert renkleri tesettür şifon elbiselerde en çok kullanılan tonlar olduğunu da ayrıca belirtelim.

Yaz tatilinden önce eğer tesettüre uygun plaj kıyafeti arıyorsanız sizler için özel hazırladığımız galerimize bakabilir, tatile çıkmadan önce fikir edinebilirsiniz.

Tesettüre Uygun Plaj Elbiseleri Resimli Galerisi


Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WhatsApp Sipariş