Tesettür Yelek Modelleri

0

Tesettür Yelek Modelleri Yeni Çizgileri, Uzun ve Kısa Kesimleri İle Kararsız Havalarda En Büyük Yardımcımız !


Tesettür yelek modelleri son bir kaç yıldır tercih edilen tesettür giyim parçalarının başında geliyor.Özellikle ara mevsimlerde ve yün yelekler kış aylarında tercih ediliyor.Tesettürlü bayanların çoğunun gardolabında yer alan yelekler zengin çeşit modeller ve renk seçenekleri ile hem göz hem de dolaplarımızı dolduruyor.

Tesettür Yeleklerde Moda Renkler Nelerdir ?

Yeni sezonda tesettür yelek modelleri daha parçalı tasarımlardan oluşmaktadır.Biraz etnik desenleri görsek de yinede düz renkli ve kareli yelekler daha ön plana çıkmaktadır.Bu modelleri bir çok tesettür markaları arasında görebilirsiniz.Bu sene yelek modellerinde yeşil ve siyah renklerin hakim olduğunu görmekteyiz.Bu renkler bildiğiniz gibi 2016 tesettür moda renkleri arasında yer alıyor dolayısıyla tesettür yelekler üzerinde de hakim renkler olmayı başarıyorlar.

Tesettür yelek modelleri yeni sezon
Tesettür yelek modelleri yeni sezon
whatsapp-kapida-ode [instagram-feed num=6 cols=2 showheader=false  buttontext="Daha Fazla Ürün" buttoncolor=#ff1493 showbutton=true showfollow=false]

Tesettür Yelek Modelleri İle Kombin Yapmak Daha Kolay

Kombin meraklı bayanların kombin yaparken tamamlayıcı etkene sahip tesettür yelekler bir çok kıyafet modeli ile kombin edilebilir. Gerek şık siyah kumaş dik yakalı bir yelek ve kot pantolon yada salaş bir yelek ile keten pantolon gayet yerinde bir kombin olurdur.

Parçalı tesettür yelek modelleri
Parçalı tesettür yelek modelleri

Son yılların “tesettür giyim modası” haline gelen püsküllü yelekler ile bol paça pantolonların da uyumlu olduğunu söyleyebiliriz. Bir çok kombin seçeneğini barındıran yelek modelleri tesettürlü bayanların adeta kurtarıcısı sayılabilecek niteliktedir. Her kıyafet ile rahatlıkla kombin edilebilir,  4 mevsim rahatlıkla giyilebilir.

Sizlerde yeni sezon modelleri bir arada görmek için tesettür yelek modelleri galerimizi inceleyebilirsiniz.

Yeni Sezon Tesettür Yelek Modelleri Resimli Galerisi


Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WhatsApp Sipariş