Tesettürlü Gelin Annesi Kıyafetleri

1

Tesettürlü Gelin Annesi İçin Abiye Modelleri, Tesettür Kombinleri ve Başörtüsü Modelleri. İşte Düğünde Size Yardımcı Olacak En Kritik Püf Noktaları !


Tesettürlü gelin annesi kıyafet seçiminde bazen gelin hanımın gelinlik modelini seçmesi kadar detaylı ve zorlu bir şey olabiliyor. Şimdilerde tesettürlü anneler de giydiğine özen gösterdiğini söyleyebiliriz. Tabi ki her bayanın yaş ne olursa olsun şık ve özenli giyinemeye hakkı vardır. Özellikle sünnet ve gelin anneleri tesettürlü olunca istenilen abiyeyi bulmak biraz daha zorlaşıyor.

Gelin Annesi İçin Tesettür Kombin Trendleri

Tesettürlü gelin annesi için abiye modellerine göz gezdirdiğimizde kendi yaş grublarına uyumlu olan oldukça şık ve tarz modellerin var olduğunu görmekteyiz. Bu tesettür abiyelerin yanı sıra ikili kombinlerin da kapalı gelin annelerine uyacak modellerin çeşitli tesettür giyim markalarında mevcuttur. Tesettürlü gelin annelerinin tercihi çoğunlukla etek ve ceket tarzı kombinlerden oluştuğunu söylememiz mümkün. Bu kombinler daha çok pırıltılı ceketler, simli bluzlar ve abiye tarzı etek modellerinden oluşuyor.

Gamze Polat 2016 abiye
Gamze Polat 2016 abiye

whatsapp-kapida-ode [instagram-feed num=6 cols=2 showheader=false  buttontext="Daha Fazla Ürün" buttoncolor=#ff1493 showbutton=true showfollow=false]

Gelin Annesine Yakışacak En İyi Tesettür Abiye Modelleri

Kimi gelin anneleri ise tesettür düğün kombinlerinin yanı sıra uzun abiye elbiseleri tercih ettiğini söylemek isteriz. Son yıllarda sıklıkla abiyelerde gördüğümüz ve tesettürlü gelin annelerine göre liste başı olarak belirlediğimiz bir tesettür kombini ise uzun tesettür abiyenin üstüne pelerin kombini ile tesettürlü gelin annelerinin ihtişamına ve ağırlığına yakışır cinsten diyebiliriz.

Gelin Annesi İçin Eşarp ve Şal Seçimi

Tesettürlü gelin annesi kıyafetleri için kumaş tercihlerinde payetler, satenler, şifonlar ve tüllerin tercih edildiğini görüyoruz. Eşarp veya şal seçiminde yapacağınız kombine uygun bir model olmasına dikkat etmelisiniz. Kıyafetinizin rengine yakın ipek eşarp yada ipek şal modeli kullanabilirsiniz. Ayrıca daha sade eşarplar yada şal modelleri sizi daha genç göstereceğini aklınızdan çıkarmayın. Biz başlığımızı gelin annesi diye açtık tabi ki tesettürlü damat annelerine de bu önerilerimiz geçerlidir.

Tesettür Gelin Annesi Kıyafetleri Resimli Galerisi


1 yorum
  1. kübra diyor

    Güzel ama daha 15 16 yaş modelleri yok mu acaba

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WhatsApp Sipariş