Piliseli Etek Modelleri ile Retro Modasını Yakalayın

0

Yeni Sezona Ait Piliseli Etek Modelleri Koleksiyonları, Tesettürlü Hanımlar İçin Trend Renklerden Oluşan En Şık Piliseli Etekler Sizleri Bekliyor !


Piliseli etek modelleri geçmişten günümüze kadar uzanan ve mazisi olan 2016 sezonuna da damagasını vuran şık ve tarz etekler arasına yer alıyor.Piliseli etek büzgülü etek anlamına gelmektedir. Pilise edilmiş yani katlanmış görünüme sahip olan eteklere moda sektörü içinde piliseli etek denmektedir.Piliseli etek modelleri tesettürlü hanımların yanı sıra normal giyinen bayanlar için de oldukça tercih edildiğini de belirtmek isteriz. Ayrıca 2016 etek modelleri arasında yükselişi ile dikkat çeken piliseli etekleri çok rahat kombin edebilirsiniz.

Klasik Etek Giymeyi Sevmeyenlere Alternatif Çözüm Piliseli Etekler !

Yazımızın başında da dediğimiz gibi mazisi oldukça eskiye dayanan pliseli etek modelleri bu yıl tasarımcılar tarafında yenide doğmuş gibi piyasaya sürüldü. Her birinde kendine has bir tarzı ve tasarımı olan pliseli etekler özellikle tesettürlü hanımlar tarafından yoğun ilgi gördü diyebiliriz. Bunun sebebi ise davetlerde ve özel günlerde klasik kesim etek giymeyi sevmeyen tesettürlü hanımların çok olmasıdır.Piliseli etek modelleri hem daha rahat hem de klasik kombinlere uygun olması klasik eteklerin yerine tercih edilmesini sağlamıştır.Piliseli etek modellerini kışın tivitin ve kadife tarzı kumaşlarda gördük mevsimlerin değişmesi itibari ile satenler ve şifonlar ile tasarlanan pliseli etek modelleri yine çok ilgi görecek gibi. Anlaşılan 2016 ilkbahar ve yaz aylarında da sıkça vitrinlerde ve bayanların üzerinde göreceğiz.

whatsapp-kapida-ode [instagram-feed num=6 cols=2 showheader=false  buttontext="Daha Fazla Ürün" buttoncolor=#ff1493 showbutton=true showfollow=false]

Piliseli tesettür etek
Piliseli tesettür etek

Piliseli Eteklerde Trend Renkler

Piliseli etek modellerinde renk seçeneklerine baktığımızda kış sezonunda en çok bordolar siyahlar ve ördekbaşı yeşilleri gördük. Şimdi yeni sezon için tasarlanan modellerde ise hiç bir renk sınırlaması olmaksızın tasarlanan modeller sizler için görücüye çıkıyor. 2016 ilkbahar ve yaz ayları için piliseli etek modellerinde daha çok uçuk pembeler, krem rengi, pudra tonları ve mint renkleri ön plana çıkan renkler arasında yer alıyor.

Sizlerde piliseli etek modellerini daha yakından incelemek için sizler için özenle oluşturduğumuz galerimize bakabilirsiniz.

Piliseli Etek Modelleri Resimli Galerisi


Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WhatsApp Sipariş