Trençkot Modelleri 2016 Sezonunda Daha Minimal

0

Trençkot Modelleri 2016 Sezonunda Rahat, Kullanışlı ve Minimal Tasarımları İle Tesettürlü Hanımların Rahatlıkla Giyebileceği Kurtarıcı Parçalardan Oluşuyor !


2016 ilkbahar/yaz sezonuna adım attığımız bu günlerde birbirinden farklı ve bir o kadar da şahane trençkot modelleri tesettür giyime yön veren markalarda gün yüzüne çıkmaya başladı. Yenilikçi, spor, düz kesim ve sadeliği yansıtan 2016 tesettür trençkot modelleri her ortama uyum sağlaması ve pratik kullanılması sebebi ile yine en çok tercih edilen parçalardan olmayı başarıyor.

2016 Tesettür Trençkot Modelleri Trendleri

Trençkotlar özellikle ilkbahar ve yaz aylarında pratik kullanımı ile tesettürlü hanımların kurtarıcısı durumunda olduğunu söyleyebiliriz. 2016 trençkot modelleri arasında en çok trend olacak olan şal yaka trençlerdir. Şal yaka trençkotlar ile hem spor kombin yapabilir hem de klasik çizginizi koruyabilirsiniz. Özellikle keten kumaştan oluşan şal yaka tesettür trençkotlar hem ilkbaharın değişken hava koşullarına hem de yaz aylarına uygun olarak üretildiğini söyleyebiliriz.

Pınar Şems mevsimlik trençkot
Pınar Şems mevsimlik trençkot

Trençkot modelleri 2016 sezonunda şal yaka kesimlerin yanı sıra pileli ve beli büzgülü trençkotlar yine trend olacağa benziyor. Özellikle bu tip trençkotlar genç tesettürlü hanımların sıkça tercih ettiği modeller arasında yer almaktadır. Şık regular bir jean, uyumlu bir spor ayakkabı ve düz renk bir şal ile beli büzgülü trençkotunuzu rahalıkla kombine edebilirsiniz.

whatsapp-kapida-ode [instagram-feed num=6 cols=2 showheader=false  buttontext="Daha Fazla Ürün" buttoncolor=#ff1493 showbutton=true showfollow=false]

Trençkot Modellerinde 2016 Trend Renkleri

2016 trençkot modelleri arasında büyük etnik desenler, çiçekli motifler ve leopar desenler ön planda. Trençkot renklerine gelecek olursak mürdümler, haki yeşiller, pudralar, krem tonları, taba ve uçuk sarılar 2016 sezonunda ön plana çıkan renk tonlarıdır. Açık renkli trençkotları yaz aylarında tercih ederken sonbahar aylarında ise daha soft ve koyu tonlar tercih edilmelidir.

2016 trençkot modelleri
2016 trençkot modelleri

Trençkotları Kombin Yaparken Bunlara Dikkat Edin !

2016 trençkotlarda daha çok büyük etnik desenler ve çiçekli motifler ön planda tutulmakta. Bu desenli trençkotları seçerken yaşınıza uygun renklerde seçim yapmaya özen gösterin. Zira yaşınız orta yaş grubunda ise size büyük etnik desenli ve renkli trençkot pek yakışmayacaktır. Bu tip trençler daha çok gençlere yönelik olduğunu belirtmek isteriz. Eğer orta yaş grubunda iseniz sizin için düz renkler ve daha sade renkleri tercih edebilirsiniz. Büyük desenlerin yerine kapişonlu trençkot modeli seçmeniz size hem daha çok yakışacak hem de yaşınızdan daha genç görünmenizi sağlayacaktır.

Sizler için özenle hazırladığımız en beğenilen 2016 tesettür trençkot modellerini yakından incelemek için galerimize göz atabilirsiniz.

Trençkot Modelleri 2016 Koleksiyonları Resimli Galerisi


Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WhatsApp Sipariş