Davetlere Özel 2016 Ferace Modelleri

0

Davetler İçin Ferace Modelleri Özel Tasarımları ile Göz Dolduruyor ! İşte 2016 Sezonuna Damga Vuracak Ferace Modelleri !


Davetler için ferace modelleri tüm muhafazakar tesettürlü bayanların düğünlerde ve özel günlerde ilk tercihleri arasında yer alan parçalar arasında yer alır. Özel bir davet, düğün yada bir cemiyetde hem şık, hem tesettür uyumlu hem de pratik olarak kullanabileceği ferace modelleri 2016 sezonunda oldukça ön plana çıkmıştır.

Bunun başlıca sebebi hem tesettür uygun olması hem de kombin derdinden kurtulmaktır. Evet abiye yada tesettür takımlar kadar kombin sorunu olmayan feracelerde davetler için ayrı tasarımlar sunulmaktadır.

2016 Davetlerinde Çok Kullanılacak Ferace Modelleri

Davetler için kullanılan ferace modelleri daha çok abiye tarzında parıltılı kumaşlar, payetler, satenler ve swarovski taşların kullanıldığını görüyoruz.

Özellikle belden kuşaklı ve büyük yakalı ferace modelleri 2016 davetlerinde en çok karşımıza çıkacaklar arasında yer alıyor.

İşlemeli abiye ferace
İşlemeli abiye ferace

whatsapp-kapida-ode [instagram-feed num=6 cols=2 showheader=false  buttontext="Daha Fazla Ürün" buttoncolor=#ff1493 showbutton=true showfollow=false]

Yaş Grubuna Göre Ferace Trendleri

Yaka ve kol detaylarında payetler ve işlemelerin kullanıldığı ve ferace modellerine apayrı bir hava ve kendine özgü bir tarz oluşturduğunu hep birlikte görüyoruz. Orta yaş grubu yarasa kol feraceleri tercih ederken genç tesettürlü bayanlar ise özel gün ve düğünlerde daha çok payet detaylı feraceleri tercih etmektedir.

2016 Abiye Feracelerde Trend Renkler

Davetler için özel hazırlanan ferace modellerine şöyle bir baktığımızda renk seçenekleri artık bir değil bir çok renklerden oluştuğunu söyleyebiliriz. Eskiden ferace deyince akıllara tek renk siyah gelirdi ve ikisi bir bütün idi fakat şimdilerde ise renk skalasını oldukça geniş tutan ferace modelleri tesettürlü bayanlarımızın vazgeçilmezi ve davetlerde hiç şüphesiz rahatlık sağlamaktadır. 2016 ferace modelleri arasında özellikle fuşyalar, fıstık yeşili, mürdüm ve lacivert renkleri trendler arasında yer aldığını belirtebiliriz.

Krep feraceler 2016
Krep feraceler 2016

Özel Günler, Düğünlerde ve Davetlerde Ferace Şıklığı

Sizde davetlerde, özel günlerde ve düğünlerde seçtiğiniz ferace modellerini uyumlu bir ayakkabı, çanta ve örtünüz ile şahane bir kombin yapıp çok şık olabilirsiniz. Davetler için özel tasarlanmış ferace modellerini sizler için derledik. Dilerseniz yeni sezon 2016 ferace modelleri galerimizi inceleyerek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Davetler İçin Ferace Modelleri Resimli Galerisi


Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WhatsApp Sipariş