Tuğba Venn Tunik Modelleri

1

Tuğba Venn tunik modelleri yeni sezonda da birbirinden özel enerjik renk seçenekleri ve kaliteli kumaş dokuları ile ölçülü giyinmeyi seven her bayanın ilgi odağı oluyor.


Tuğba Venn tunik modelleri kendi yeni sezon koleksiyonlarında önemli bir yere sahip. Tesettür giyimin en çok tercih edilen ve en pratik kombinler yapmamıza olanak sağlayan tunikler Tuğba Venn koleksiyonlarında ayrı bir hava ve tasarımları ile karşımıza çıkmakta. İşte biz muhafazakar bayanlar tarafından en çok ilgi gören ve beğenilen Tuğba Venn tesettür tunik modelleri.

Tuğba Venn tesettür giyim sektöründe bir çok farklı ürünü ile kendinden fazlasıyla bahsettirmiş bir marka olduğunu söyleyebiliriz. Durum böyle olunca Tuğba Venn markasının çıkardığı yeni tasarımlar her ne olursa olsun büyük ilgi görmekte. Yeni sezonda diğer ürünlerin yanı sıra Tuğba Venn tunik modelleri ile ön plana çıktığını görmekteyiz. Yaz ve kış için farklı tasarım ve renklerde oluşan Tuğba Venn tunik modelleri minimal çizgisini bozmadan detaylara daha önem vermiş durumda. Bu detaylar ise fermuarlar, cepler, fiyonklar olduğunu ilk bakışta anlayabiliyoruz. Bunun yanı sıra yeni sezon Tuğba tunik modelleri zengin renk seçenekleri ile de kombinlerinizi daha kolay yapmanızı sağlayacak cinsten.

Tuğba Venn tunik
Tuğba Venn tunik

Tuğba’da Asimetrik ve Çift Renkli Tunikler Ön Planda

whatsapp-kapida-ode [instagram-feed num=6 cols=2 showheader=false  buttontext="Daha Fazla Ürün" buttoncolor=#ff1493 showbutton=true showfollow=false]

Yaz aylarında daha çok koton ağırlıklı olan Tuğba tunik modelleri sıcak havalarda sizin daha rahat olmanızı sağlarken aynı zamanda soft renk seçenekleri ile de yazın enerjisini yanıtmanıza olanak tanıyor. Ayrıca asimetrik kesimli koton tunikler ve çift renkli tunik modelleri ile şık davetlerde sadece bir tunik ile ne kadar şık olunacağını gösterebilirsiniz.

Yazın Enerjisini Yansıtan Tüm Renkler Tuğba Venn Tunik Modellerinde

Tuğba Venn tesettür tunik modelleri trend renklerine gelecek olursak deniz mavisi, su yeşili, beyaz, pembe, hardal sarısı ve nar çiçeği gibi renklerin en çok ilgi gören tonları olduğunu görmekteyiz. Kısacası yazı anımsatan ve yaz mevsiminin harika enerjisini yansıtan tüm renkleri Tuğba Venn’in yeni sezon tunik koleksiyonlarında görmeniz mümkün.

2016 Tuğba Venn tunik
2016 Tuğba Venn tunik

Şık ve aynı zamanda ölçülü giyinmeyi hayat felsefesi haline getiren her bayanın en çok tercih ettiği markalardan biri olan Tuğba Venn’in yeni sezon tesettür tunik modellerini yakından incelemek için sizler için oluşturduğumuz ve titizlikle seçtiğimiz Tuğba tunik modelleri galerisine göz atabilirsiniz.

Tuğba Venn Tunik Modelleri Resimli Galerisi


1 yorum
  1. eda diyor

    Süper tünikler

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WhatsApp Sipariş