Yazlık Tesettür Gelinlik Modelleri

5

Yeni sezonun en beğenilen, gözlerinizi kamaştıracak ve sizi prenses havasına sokacak yazlık tesettür gelinlik modelleri burada sizleri bekliyor !


Tam da yaz düğün sezonunun içinde bulunduğumuz bugünlerde gelin adaylarının gözlerini kamaştırıcak yazlık tesettür gelinlik modelleri gerçekten görülmeye değer tasarımlardan oluştuğunu söyleyebiliriz. Hatta gelinlik modelini belirlemiş olan gelin adaylarımız bile bu yazlık harika gelinlikleri gördükten sonra kararlarını değiştirebilirler. Dilerseniz yeni sezon yazlık tesettür gelinlik modelleri koleksiyonlarını detaylı inceleyelim.

Yazlık Tesettür Gelinlik Modelleri

Yaz mevsimine özel tesettür gelinlik modelleri koleksiyonunda geleneksel sofistike şıklığı ve modern şık gelinlik modellerin birleştiğini görmekteyiz. Aslında her şey gelin adaylarımız için tasarlanmış bu özel günlerinde şık olmaları için moda tasarımcıları ellerinden geleni hatta ellerinden gelenin fazlasını gözler önüne seriyorlar. Ben daha aradığım gelinlik modelini bulamadım demek onlara yapılan bir haksızlık olabilir. Çünkü yaza özel inanılmaz gelinlik modelleri tasarlanmış durumda ve tasarlanmaya devam ediyor. Sizlerde bu yaz evleniyorsanız ve hala gelinlik modelinizi bulamadıysanız her biri göz alıcı şıklığa sahip birbirinden özel yazlık tesettür gelinlik modellerinden zevkinize uygun olanı seçebilirsiniz.

Yazlık tesettür gelinlik
Yazlık tesettür gelinlik

whatsapp-kapida-ode [instagram-feed num=6 cols=2 showheader=false  buttontext="Daha Fazla Ürün" buttoncolor=#ff1493 showbutton=true showfollow=false]

Kabarık gelinliklerin bu yaz sezonunda da en sık tercih edilen modeller arasında yer alması tahmin ediliyor. Fakat sıcak havalarda kabarık gelinlik modelini nasıl giyeceğim diyorsanız sizlere alternatif tasarımlarda sunulmakta. Bu modellerin başında balık tesettür gelinlik modelleri gelmektedir. Bu modelleri seçerken dikkat edeceğiniz en önemli husus vücut hatlarınızı belli etmemesidir. Bunun için ise balık etekli gelinliğinizi tamamlayacak şık bir pelerin harika bir çözüm olacaktır. Bu modelin yanı sıra fazla kabarık olmayan eteği fransız dantelleri ile bezenmiş a kesim tesettürlü gelinlikleri de tercih edebilirsiniz.

Yaz tesettür gelinlik
Yaz tesettür gelinlik

Yazlık Tesettür Gelinliklerde Trend Renkler

Yeni sezon yazlık tesettür gelinlik modelleri arasında alıştığımız bembeyaz gelinlikler yerlerini kırık beyaz, kemik, uçuk pembe gibi pastel tonlara bıraktığını görmekteyiz. Bu trend geçtiğimiz sezon başlayıp bu sezona da yansımış durumda. Burada görüyoruz ki muhafazakar gelin adayları çok çiğ duran beyaz modellerin yerine daha şık duran beyazın bir ton koyusu olan renkleri sevmiş durumda. Bu renklerin yanı sıra yaz aylarına uygun olduğu için toz pembe gelinlikler de marjinalliği seven muhafazakar gelin adayları için farklı bir seçenek olarak karşımıza çıkıyor.

Yeni sezonun en beğenilen, tesettür ruhunu yansıtırken aynı zamanda düğününüzde sizi prenses gibi gösterecek birbirinden şık yazlık tesettür gelinlik modellerini yakından incelemek isterseniz sizler için hazırladığımız galerimize göz atabilirsiniz.

Yazlık Tesettür Gelinlik Modelleri Resimli Galerisi


5 Yorumlar
 1. kubra diyor

  çok güzel elbiseleriniz var

  1. admin diyor

   Çok teşekkür ederiz Kübra hanım 🙂

 2. irem diyor

  Vallahi dunyada böyle güzelşey görmedim

 3. İYİ diyor

  ÇÇÇÇÇOOOOOKKK GGGGGGÜÜÜÜZZZZEEEELLL

 4. Anonim diyor

  Evet gercekten guzel elbiseleriniz bn hayel

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WhatsApp Sipariş