Vakko Eşarp Modelleri

0

Vakko eşarp modelleri 2016 sezonunda en kaliteli ipek kumaşları, minimal tasarımlar ve Vakko markasına has tasarımları ile eşarp tutkunlarını bekliyor !


Vakko dünyaca ünlü eşarp markaları arasında yer almaktadır. Türk ipeği, yünü ve pamuğu ile dokunan eşarp modellerini dünya trendleri ile eş zamanlı olarak Tükiye’ye ve tüm dünyaya sunmaktadır. Birbirinden kaliteli kumaş yapısı ve seçkin desenleri ile Vakko eşarp modelleri diğer eşarplara göre daha elit bir görünüme sahip olduğunu söylememiz mümkün. Yeni sezon 2016 Vakko eşarp modelleri birbirinden kaliteli kumaş yapısı, benzersiz desenleri ve daha minimal görünümleri ile karşımıza çıkmaktadır. Buyurun beraber Vakko yeni sezon eşarp modellerini inceleyelim…

Vakko Eşarp Modelleri 2016 Yaz Koleksiyonu

Kurulduğu günden beri benzersiz bir ustalık ile üretilen Vakko eşarp modelleri günümüzde de ilk günkü kalitesini ve ustalığını koruyor. Malum eski yıllara nazaran lüks eşarp modellerini daha sık görmekteyiz. Lüks eşarp tanımına giren Vakko’da her sezon birbirinden farklı desenleri ve modelleri ile karşımıza çıkmaktadır. Daha çok genç kesimin ilgi gösterdiği Vakko eşarp modelleri 2016 yaz sezonunda tam tamına 108 farklı desen özel olarak tasarlanmış gerçek ipek kumaşlardan oluşmaktadır.

Vakko 2016 eşarp koleksiyonu
Vakko 2016 eşarp koleksiyonu

Vakko Tivil Eşarplarda Bahar Rüzgarı

whatsapp-kapida-ode [instagram-feed num=6 cols=2 showheader=false  buttontext="Daha Fazla Ürün" buttoncolor=#ff1493 showbutton=true showfollow=false]

Vakko eşarp modellerinde 2016 trendleri çiçek temaları, pastel tonlar ve minimal çizgilerden oluştuğunu söylememiz mümkün. Özellikle yaz aylarında twill eşarp tercih edildiği için Vakko 2016 sezonunda bu modeller daha çok ağırlık vermiş durumda. %100 ipek olan Vakko tivil eşarp modelleri çiçek desenleri, geometrik formlar ve puantiyeli tasarımları bir arada bulundurmaktadır. Kıyafetlerinizin tamamlayacısı olan bu eşarplarda aynı zamanda daha düz tasarımları ve tek renk eşarpları da bulabilirsiniz.

Zerafetin simgesi olan Vakko eşarp modelleri 2016 sezonunda da trendlerin belirleyicisi olmaya devam etmektedir. Dikişlerinden renk seçimlerine kadar en ufak bir ayrıntısı ile kendini gösterebilen Vakko eşarp modellerinin yeni sezon tasarımlarını aşağıda bulunan galerimizden detaylı inceleyebilirsiniz.

Vakko 2016 ipek eşarp
Vakko 2016 ipek eşarp

Vakko Eşarpları Nerelerde Bulabilirim ?

Tarihi bir kültüre sahip ve aynı zamanda dünyaca ünlü eşarp markası olan Vakko’nun yeni sezon eşarp modellerini Vakko Boutique mağazalarında bulabileceğiniz gibi internet üzerinden de satın alabilirsiniz.

Tesettür Giyim Kabini olarak yeni sezon Vakko eşarp modellerini sizler için bir araya getirdik. Eşarp ihtiyacınız var ise ve bu eşarbı Vakko’dan almak istiyorsanız galerimizde bulunan birbirinden özel ve yeni Vakko eşarp modellerine göz atabilirsiniz.

Vakko Eşarp Modelleri Resimli Galerisi


Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WhatsApp Sipariş