Yeni Trend 2019 Tesettür Eşofman Takımları

0

Yeni trend 2019 tesettür eşofman takımları ile ister günlük ister spor aktivitelerinde şıklığınızı konuşturun. İşte en güzel ve en rahat tesettür eşofman modelleri

Sağlıklı bir yaşam ve ideal kilo ölçüsünde kalmak için yapılan sportif faaliyetlerde her birey özel giysilere ihtiyaç duyuyor. Eşofmanlar, hareket özgürlüğünü kısıtlamaması ve kumaş dokularıyla kişiyi rahatsız etmemesi sebebi ile yürüyüş, koşu ve benzeri sportif faaliyetlerde tercih ediliyor.

yeni tesettür eşofman 2019
yeni tesettür eşofman 2019

Tesettür eşofman takımları bu aşamada devreye girerek tesettürlü hanımların rahatlıkla spor yapmasına olanak tanıyor. Tesettürlü hanımlar kendilerine özel tasarlanan kıyafetler sayesinde yüzmeden spora kadar her alanda aktif bir varlık gösterebiliyor.

spor tesettür eşofman 2019
spor tesettür eşofman 2019

 

Yeni trend tesettür eşofman takımları 2019 sezonunda bu aktiflik ile birlikte artmaya başladı. Tesettür giyimde faaliyet veren firmalar, tesettürlü hanımlar için tasarladığı eşofman takımlarıyla büyük ilgi görüyor. Tasarımcılar, spor esnasında tüm kasların ve uzuvların hareket halinde olması ihtimalini düşünerek tesettür kuralları çerçevesinde olabilecek en ideal tasarımlara imza atıyor.

saçaklı tesettür eşofman 2019
saçaklı tesettür eşofman 2019

Tesettüre uygunluk ve konfor bir arada

Yeni trend tesettür eşofman takımları kapsamında hanımlar vücut hatlarım görünür mü endişesi yaşamadan spor yapıyor, kaslarını kıyafet engeline takılmadan çalıştırabiliyor. Estetik bir tesettür görüntüsünde kişinin vücut hatları ve teni gözükmemeli, saçı kapalı olmalıdır.

pullu tesettür eşofman 2019
pullu tesettür eşofman 2019
whatsapp-kapida-ode [instagram-feed num=6 cols=2 showheader=false  buttontext="Daha Fazla Ürün" buttoncolor=#ff1493 showbutton=true showfollow=false]

Tekstil firmaları bu üç kural ekseninde gerçekten şık, işlevsek, son derece konforlu ikili eşofman takımları tasarlıyor. Eşofman altı & tunik ya da eşofman altı & fermuarı uzun üst şeklinde tasarlanan ikili takımlar, pratik bir kullanıma sahiptir. Eşofman takımlarında tercih edilen kumaş yapısı terletmeyen, nefes alabilen, ışık geçirgenliği sağlayan, vücut esnekliği ile uyumlu, yumuşak ve dayanıklı dokudan oluşuyor.

sade tesettür eşofman 2019
sade tesettür eşofman 2019

Bu tip bir eşofman takımı aldığınızda uzun yıllar spor yaparken kullanabilirsiniz. Üstelik beden farkı gözetmeksizin her ölçüde tesettür eşofman takımı bulunuyor.

leopar detaylı tesettür eşofman 2019
leopar detaylı tesettür eşofman 2019

Renk ve tasarım zenginliği

Eşofman takımlarının konforu kadar görüntüsü de dikkat çekiyor. Koyu renkler, pastel renkler, yumuşak renkler gibi farklı renk seçeneklerine sahip olan yeni trend 2019 tesettür eşofman takımları, her beğeniye hitap edebiliyor.

genç tesettür eşofman 2019
genç tesettür eşofman 2019

Tesettürlü hanımlar en yeni tasarımlar ile tarzından ödün vermeden spor yapabiliyorlar. Sizler de daha hareketli bir yaşam biçimine geçmek ya da hareketli olan yaşamınızı daha konforlu hale getirmek isterseniz tesettürlülere özel eşofman takımlarından tercih etmenizi öneririz.

Yeni sezon 2019 tesettür eşofman takımları

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WhatsApp Sipariş