Belinizi İnce Gösterecek Kombin Fikirleri

0

Belinizi olduğundan daha ince gösterecek kıyafetler ve kombin fikirleri sizleri bekliyor.

İncecik ve zarif görünen bir bel tüm kadınların hayali. Ama böyle bir bele kavuşmak çok fazla çaba ve emek getiriyor. Spor salonlarından saatler harcamadan ya da sıkı bir diyet uygulamadan ince bir bele sahip olmak mümkün değildi. En azından eskiden böyleydi.

Artık belinizi ince gösterecek kombin fikirleri sayesinde çok fazla zorlanmadan kıyafetinizin içerisinde zarif ve şık görünebilirsiniz. İnce gösteren kombinler sayesinde belinizi vurgulayarak kolaylıkla daha zayıf görünebilirsiniz. Şimdi tesettürlü hanımların güzelliklerini parlatabilecekleri seçeneklere göz atalım.

A Kesim Elbiseler

Belinizi ince gösterecek kombin fikirleri arasında en kolay seçenek A kesim elbise modelleri olarak düşünülebilir. Bu model elbiseler, bele oturarak aşağıya doğru genişlerler. Böylelikle bel ile basen bölgesinde fazlalıkları kapatarak ince ve şık bir görüntü sunarlar.

Ayrıca A kesim elbiselerin bel bölgesi tam oturduğu için bolluk gibi durumlar meydana gelmez. Tesettür giyim markaları, düz renkli, çiçek desenli, puanlı ve kareli farklı modeller üretmektedir. Kadınlar hayallerindeki A elbise modellerinden birini alarak zarif bir görüntü elde edebilirler.

Kemerle Trençkotlarınızı Vurgulayın

Kemer, ince bir bel için en kurtarıcı aksesuardır. Tesettür giyimin vazgeçilmezleri arasında yer alan şık trençkot modelleri veya kap modellerini birbirinden renkli kemerlerle tamamlayabilirsiniz.

whatsapp-kapida-ode [instagram-feed num=6 cols=2 showheader=false  buttontext="Daha Fazla Ürün" buttoncolor=#ff1493 showbutton=true showfollow=false]

Aynı zamanda kemer kullanarak sade olan kıyafetinize hareket katabilirsiniz. İnce modeller elbiseler için ideal bir aksesuar olurken kalın kemer modelleri ise trençkotlar için en doğru tamamlayıcıdır.

Yüksek Bel Etekler

Belinizi ince göstermek için yüksek bel etekleri tercih edebilirsiniz. A kesim elbiseler gibi yüksek bel etek modelleri de belin tüm inceliğini vurgulamaktadır.

Bu etekleri şık bir bluzla eşleştirerek hem günlük hayatınızda hem de kına, nişan gibi davetlerde kolaylıkla kullanabilirsiniz. Siyah, lacivert veya bordo gibi tek renk etekleri kırmızı, beyaz veya sarı gibi canlı üstlerle giymek belinizin olduğundan daha ince görünmesini sağlayacaktır.

Renk Geçişleri Kullanın

Belinizin ince görünmesini istiyorsanız, dikkati elbisenizin desenine çekin. Renk geçişleri olan elbiseler, tüm gözleri üzerinde toplayacak. Bu elbiseleri beyaz üstlerle giyerek belinize ince bir kemer taktığınızda tüm zarafetinizi sergileyebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WhatsApp Sipariş