Zayıf ve Uzun Gösteren 10 İpucu

0

Tesettür kıyafetlerde sizi daha uzun, daha zayıf ve ince gösterecek 10 hayat kurtarıcı ipucu. Resimli anlatımlarıyla sizi zayıf gösteren altın değerindeki yöntemler.

Kadınlar arasında en çok merak edilen bir konu ile yine karşınızdayım. Zayıf ve uzun gösteren kıyafetleri hemen hemen her bayan merak eder.  Bu yüzden uzun ve ince görünmenin yöntemini sizlere anlatmak istedim. Hepimizin vücut tipleri birbirinden farklıdır, doğru kıyafeti doğru aksesuarlar ile birleştirdiğimiz zaman optik illüzyon sağlayarak daha zayıf ve uzun görünebilirsiniz. Peki zayıf ve uzun gösteren tüyolar neler biliyor musunuz ? İşte size hayat kurtarıcı tüyolar.

Tesettür tek parça elbise
Tesettür tek parça elbise

1- Tek Parça Elbise Tercih Edin

İlk kural tek parça elbiseleri tercih etmelisiniz. Elbiseleri kombinlerimizde kullanmayı seviyoruz, tek parça olması rahat bir şekilde aksesuar, eşarp, şal, ayakkabı ile birleştirmemizi sağlıyor. Peki tek parça elbiselerin sizi daha uzun gösterdiğini biliyor muydunuz ? Özel bir görüşmeniz varsa yada kendinizi daha iyi hissetmek istiyorsanız tek parça boydan elbiselerinizi uzun ve ince görünmek için tercih edebilirsiniz.

Kayra büyük çanta
Kayra büyük çanta

2- Büyük Çantaları Tercih Edin

Biz hanımlar çantalarımıza adeta ufak bir dünya sığdırabiliyoruz. Bir yere gittiğimiz zaman hiç bir şeyin kafamızda eksik olmamasını isteriz. Durum böyle olunca mecburen büyük çantalar ilk tercihimiz oluyor. Yapmış olduğunuz büyük çanta tercihi sizi uzun gösterdiğini biliyor muydunuz ?

Beyaz Pantolon ayakkabı kombini
Beyaz Pantolon ayakkabı kombini

3- Pantolon ve Ayakkabınız Aynı Renk Olsun

Üçüncü kuralımız pantolon ve ayakkabınızın aynı renk olmasıdır. Çalışan kadınlar genellikle pantolon tercih ettiğini hepimizi biliriz. Ayakkabı ile pantolonun aynı renk olması optik illüzyonda alt bölgenizde bütünlük sağladığı için sizi daha uzun ve zayıf gösterecektir.

Boyuna çizgili tesettür tunik
Boyuna çizgili tesettür tunik

4- Boyuna Çizgiler Kullanın

Çizgili kıyafetleri kullanmak ustalık ister. Yatay çizgili bir kıyafeti tercih ettiğinizde daha kilolu, dikey çizgili kıyafeti tercih ettiğinizde ise her zaman daha uzun ve zayıf görünebilirsiniz.

Armine eşarp çanta kombini
Armine eşarp çanta kombini

5- Renkleri Aksesuarda Tercih Edin

whatsapp-kapida-ode [instagram-feed num=6 cols=2 showheader=false  buttontext="Daha Fazla Ürün" buttoncolor=#ff1493 showbutton=true showfollow=false]

Beşinci kuralımız renk tercihinizi aksesuarlarınızda kullanmanızdır. Hepimiz renkli giyinmeyi seviyoruz. Canlı tonlardaki renkleri kıyafetlerinizde değilde aksesuarlarınızda kullanmanız sizi daha uzun ve zayıf göstereceğinden emin olabilirsiniz.

Ütü çizgili tesettür pantolon
Ütü çizgili tesettür pantolon

6- Pantolonunuza Ütü Çizgisi Yapın

Günlük ve özel hayatımızda rahat kullanımı olduğu için pantolonları seviyoruz. Özellikle günlük koşturmacalarda pantolonlar bizim kurtarıcılarımız arasında. Pantolonlarınıza yaptığınız ütü izi sizi her zaman daha ince ve uzun göstereceğini biliyor muydunuz ?

Tesettür siyah tunik pantolon kombin
Tesettür siyah tunik pantolon kombin

7- Koyu Renkler Kurtarıcılarınız Olsun

Koyu renkler özellikle kış mevsiminde bizim kurtarıcılarımız arasında. Özellikle tek parça koyu kıyafetlerimiz bizi her daim uzun ve zayıf gösterecektir.

Uzun kolye
Uzun kolye

8- Uzun Aksesuarlar Tercih Edin

Aksesuarlar arasında en çok tercih edilen kolyeler kombinlerimizin her zaman tamamlayıcısı olmuştur. Uzun kolyeleri sevmiyorsanız bile uzun ve ince görünmeniz için muhakkak tercih etmelisiniz.

Nude ayakkabı
Nude ayakkabı

9- Ayakkabılarda Nudeyi Tercih Edin

Ayakkabılarınızda hangi rengi tercih edersiniz ? Tabiki kombininize göre ayakkabı rengi seçtiğinizi biliyorum. Fakat nude rengi ayakkabılar sizi daha uzun ve zayıf gösterecektir unutmayın !

Mor tulum
Mor tulum

10- Tulumlardan Faydalanın – (Bonus)

Tulumlar özellikle tesettür giyimde son yılların en çok tercih edilen parçasıdır. Uzun silüet için tulumlar en ideal seçenekler arasında yer alır. Yaka detaylı tulumları günlük ve özel davetlerinizde tercih edebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WhatsApp Sipariş