Acnelyse Krem Nedir? Faydaları Nedir? Nasıl Kullanılır? Fiyatı Nedir?

0

Acnelyse Krem Nedir? Faydaları Nedir? Nasıl Kullanılır? Fiyatı Nedir? Acnelyse Krem hakkında merak ettikleriniz bu yazımızda bulabilirsiniz

Acnelyse kremi son dönemin en çok tercih edilen sivilce kremleri arasında yer alır. Özellikle yaz aylarında yaşanılan yoğun sivilceden dolayı ortaya çıkan cilt bozukluklarını çözmek için tavsiye edilen kremin içeriğindeki etken madde ise, tretionin. Bu madde sayesinde cildin rahatça beslenmesini, alt ve üst tabakanın yenilenmesini sağlar. Böylece sivilce, sivilceden kaynaklı izler, egzama ve diğer deri hastalıklarına yönelik etkili bir fayda sağlar.

Acnelyse kremin faydaları nelerdir?

Her ne kadar sivilce ve sivilce izlerini ortadan kaldırmaya yönelik bir krem gibi görünse de, egzamanın ortaya çıkardığı kaşıntı ve cilt sorunlarını da ortadan kaldırıcı bir etkiye sahiptir. Ayrıca, balık pulu denilen deri döküntüsü, yine deri döküntüsünün kaşıntılı hali sedef hastalıklarına karşı da etkili bir şekilde kullanılabilen bir krem türüdür. Ayrıca keratin artışını da önleyici fonksiyonu bulunan kremin içeriğindeki A vitamini sayesinde hücre yenilenmesini harekete geçirmesi, deri kalınlaşması gibi sorunlara karşı şifa sunması, diğer faydaları arasında yer alıyor.

Acnelyse krem nedir nasıl kullanılır
Acnelyse krem nedir nasıl kullanılır
whatsapp-kapida-ode [instagram-feed num=6 cols=2 showheader=false  buttontext="Daha Fazla Ürün" buttoncolor=#ff1493 showbutton=true showfollow=false]

Acnelyse krem nasıl kullanılır?

Acnelyse Kremi kullanmadan önce sorunlu bölgenin dezenfekte edilmesi gerekir. Böylece, kremin etkisi çok daha iyi hissedilebilir. Sadece sorunlu bölgelere uygulanması lazımdır. Ayrıca, uygulama sırasında krem içerisindeki etken madde nedeniyle batma ve sıcaklık hissi yaşanır. Bu durum, herhangi bir yan etki veya beklenilmeyen bir durum değildir. Acnelyse Krem içeriğindeki etken maddenin lezyonlar üzerindeki etkisi nedeniyle sıcaklık ve batma hissi yaşanır. Bu durumun aşırı şiddetli olması halinde ise, krem kullanım miktarını azaltın, daha uygun seviyeye getirin. Tavsiye edilen miktar, bir mercimek tanesi kadardır.

Kremin iltihaplı sivilce tedavisi için kullanılacak olması halinde ilk hafta iltihaplı sivilce sayısında bir artış yaşanabilir. Bu durum ilacın yan etkisini veya işlevsizliğini göstermez. İkinci haftadan sonra iltihaplardan tamamen arınacak cildin yenilenmesi başlar ve ciltteki sivilce sayıları azalır. En iyi sonuçların alımı için en az 6 hafta kadar kullanımı tavsiye edilir.

Acnelyse krem fiyatı nedir?

Acnelyse krem, SGK tarafından karşılanılan ilaçlar arasında. Reçete ile satın alındığı zaman ücret ödenmesine gerek kalmaz. Liste fiyatı ise, 49 liradır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WhatsApp Sipariş