Mevsim Geçişlerinde Kullanabileceğiniz Kurtarıcı Kap Modelleri

0

Mevsim geçişlerinde kullanabileceğiniz kurtarıcı kap modelleri sayesinde bahar aylarını üşümeden ya da sıcaklamadan geçirebileceksiniz.

Kıştan yaza, yazdan kışa geçerken hepimiz ne giyeceğimizi şaşırıyoruz. Kalın giyinsek sıcak ince giyinsek soğuk oluyor. Artık tüm bu “ne giyeceğim”, “bugün ne giysem” dertlerine son.

Büzgülü mevsimlik kap

Tesettür giyim modasının en önemli parçaları arasında yer alan kap modelleri, fermuarlı, düğmeli ve çıtçıtlı olmak üzere farklı şekillerde sunulmaktadır.

Düğmeli mevsimlik kap

Mevsim geçişlerinde en büyük kurtarıcı olan kaplar, triko gibi kumaşlardan üretilebileceği gibi pamuklu ve serin tutan kumaşlardan da üretilebilir. Tesettürlü bayanların gözdesi kap modelleri, mevsim geçişlerinde olduğu kadar yaz ve kış aylarında bile rahatlıkla kullanılabilir.

Mevsimlik kapşonlu kap

Gizli Düğmeli Kap Modelleri

Nefes alan kumaşlardan üretilen gizli düğmeli kap modelleri, pek çok tesettürlü bayan tarafından tercih edilmektedir. Gençler için renkli ve canlı modellerle üretilen kaplar, aynı zamanda daha düz ve tek renkli olarak da üretilmektedir.

Payetli mevsimlik kap

Gizli düğmeler sayesinde kap düzgün ve kırışmayan bir şekilde durmaktadır. Ayrıca gizli düğmeler sayesinde bu modeller kolye gibi şok aksesuarlarla kolaylıkla kullanılabilir. Yaz aylarından kış aylarına geçişte kullanılabilecek kurtarıcı parçalar arasında yer almaktadır.

incili mevsimlik kap

Hava esinde tüm düğmeler kapatılabilir. Daha sıcak havalarda ise en üstte yer alan gizli düğme açılarak serinleme sağlanabilir.

indigo kap

whatsapp-kapida-ode [instagram-feed num=6 cols=2 showheader=false  buttontext="Daha Fazla Ürün" buttoncolor=#ff1493 showbutton=true showfollow=false]

Baharlık Düğmeli Kap Modelleri

Baharlık düğmeli kap modelleri, mevsim geçişlerinde kullanabileceğiniz kurtarıcı kap modelleri arasında yer almaktadır.

Mevsimlik ince kap

İlkbahar ve sonbahar için farklı kumaşlar tercih edilmektedir. Genellikle tesettür modasında yaygın olduğu üzere nefes alan kumaşlarla üretim yapılmaktadır.

Spor mevsimlik kap

Aynı zamanda baharlık düğmeli kap modelleri, kırışmayı en aza indiren kumaşlara sahiptir. Böylelikle mevsim geçişlerinde bayanların sıklıkla tercih ettiği modeller arasında yer almaktadır.

Yakalı mevsimlik kap

Şal Yaka Kap Modelleri

Şal yaka modeller, tüm bayanların kurtarıcı bir modeldir. Dökümlü yakası, bahar aylarında rüzgar estikçe dalgalanarak şık ve zarif bir görüntü oluşturmaktadır.

Şal yaka mevsimlik kap

Genellikle düğmesiz olarak üretilen bu modellerin önünü kapatmak isteyenler küçük bir iğneden yardım alabilirler. Şal yaka modeller özellikle gençlerin en sevdiği tesettür giyim ürünlerinden biridir.

Penye mevsimlik kap

Mürdüm gibi çarpıcı renklere sahip olabilecekleri gibi kahverengi veya taba gibi tüm kıyafetlerle uyan renklere de sahip olabilirler.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WhatsApp Sipariş