Birbirinden Güzel ve Farklı 2020 Lif Modelleri

0

Liflerde yeni model arayanlar için birbirinden farklı en yeni 2020 lif modelleri sizleri bekliyor. Gözünüzü bu lif örneklerinden alamayacaksınız 🙂

Banyo yaparken bedeninizdeki kirlerden ancak liflenerek arınabilirsiniz. Bu yüzden lifler en temel temizlik araçlarından biri olarak banyonun bir köşesinde durur. Temizliğe yön veren lifler ise aynı zamanda göze hitap eder.

Bu yüzden sürekli lif modelleri yenileniyor, her yeni örnek büyük ilgi görüyor. İşte bu aşamada her yıl yeni lif modelleri aranıyor. Lif modelleri 2020 yılında popülaritesini artırarak devam edecek görünüyor. Şimdiden hanımlar yeni örnek arayışına başladı. Bizler de bu yüzden size 2020 lif modelleri derlemesi yaptık.

Çiçekli lif modelleri

Çiçekli lifler çıtı pıtı görüntüsüyle daima en sevilen lif modelleri olmuştur. Bu nedenle lif modellerini incelediğimizde karşımıza en çok çiçekler çıkar. Çiçek motifleri bazen liflerin genelinde bazen sadece kenarında süs olarak kullanılır. Bu noktada kendi zevkinize göre lif modeli tasarlayabilirsiniz.

Renkli, dilimli lif modelleri

Yuvarlak liflerde sıklıkla karşımıza çıkan lif modellerinden biri dilimli lif örnekleri oluyor. Bu örneklerde lifin şeklini dilimler oluşturuyor. Her bir dilimini farklı bir renkle işleyebilir ya da her dilimin aynı sırasına tek bir sıra renk katarak farklı bir görüntü oluşturabilirsiniz. Dilimli liflerde yaratıcılık tamamen size kalmış durumda.

Uzun, dikdörtgen lif modelleri

whatsapp-kapida-ode [instagram-feed num=6 cols=2 showheader=false  buttontext="Daha Fazla Ürün" buttoncolor=#ff1493 showbutton=true showfollow=false]

Uzun, dikdörtgen ya da oval şeklindeki lifler genellikle kese görevini görüyor. Özellikle sert ipten yapılan lifler tam anlamıyla kese olarak kullanılıyor. Lif modelleri 2020 sezonunda daha canlı örneklerle ilerleyecek gibi görünüyor. Yuvarlak ve kare şeklindeki örneklere uzun modeller eklenecek.

Yuvarlak lif modelleri

Yuvarlak lifler her zaman görsel anlamda daha iyi duruyor. Yuvarlak lif modellerinde daha fazla çeşitlilik görebilirsiniz. Örneğin iki renk belirleyerek ana renk ve motif rengi şeklinde ilerleyebilirsiniz. Lifler birkaç renk karıştırılarak işlendiğinde daha tatlı oluyor. Sadeliği sevenler içinse tek renk lif, etrafına ise renkli iple püskül ya da minik çiçekler işlemeyi öneririz.

Çeyizlik lif modelleri

Lif modelleri 2020 yılında yine çeyizleri süslemeye devam edecek. Çeyiz hazırlığına başladıysanız eğer, rengârenk farklı formlarda liflerden örmenizi öneririz. Çeyizlerin en bol ürünlerinden biri liftir, bu yüzden ne kadar çok lif olursa o kadar iyi. Özellikle hediyelik lif verildiği düşünülürse lif sayısının çok olması her zaman işe yarıyor.

Bebek lif modelleri

Bebek lif modelleri daha anneler doğum yapmadan önce hazırlanmaya başlıyor. Bebeklerin oldukça hassas cildi olduğundan bebek lifleri daha dolgulu ve yumuşak oluyor. Böylece bebekler her banyosunda çabucak köpüren, ciltlerine zarar vermeyen liflere kavuşuyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WhatsApp Sipariş