Bordo Renk Nasıl Kombinlenir?

0

Bordo ve bordo tonu renkler nasıl kombinlenir ? Gelin hep birlikte bordo renge dair püf noktalarını öğrenelim.

Bordo renk nasıl kombinlenir sorusunu aklına getirmeyen yoktur. Çünkü bordo herkese yakışabilen inanılmaz bir renk. Bu rengin büyüsüne kapılmamış olan da yoktur, bu renge dolabında yer vermeyen de yoktur. Bu yüzden de çok sık sorulan sorulardan biri de bordo renk nasıl kombinlenir sorusu.

Bordo tesettür trençkot kombini

Aslında çok kolay, çünkü belli renkler bordo ile son derece uyumlu sonuç verir. Bir de belli parçalar, aksesuarlar var ki, bu rengi daha güzel taşımanızı sağlar. Kısacası böyle basit fakat önemli detayları biliyor olmanız, bordo rengi daha iyi taşımanız anlamına gelecektir. Hemen detaylara geçelim ve bordo renge dair püf noktaları öğrenelim.

Bordo kap kombini

Sezonun Trendi Bordo

Bordo her tarihte asaleti olan bir renk olarak biliniyor. Asil renkler denilince ilk sırada gelmesi şaşırtmamalı. Bir de rengin her ten rengine uyuyor oluşu, her tarzın bir parçası olabilen hali unutulmamalı. Bu durumda da herkesin belli dönemlerde seçimi bordodan yana olmakta.

Bordo pantolon ceket kombini

Bordoyu Kombinleyebileceğiniz Renkler

whatsapp-kapida-ode [instagram-feed num=6 cols=2 showheader=false  buttontext="Daha Fazla Ürün" buttoncolor=#ff1493 showbutton=true showfollow=false]

Peki, bordo renge hangi renkler eşlik edebilir. Öncelikle beyaz, siyah,  gri, lacivert ve bej gibi renklerin son derece güzel bir görünüm yarattığı ve bordoyu şıklaştırdığı bilinmekte. Bunun yanı sıra isterseniz bordoyu beyaz, siyah, yeşil ve turkuaz gibi renkler ile dahi tamamlayabilirsiniz.

Bordo ceket beyaz gömlek kombini

Aksesuarlarda Bordo Renk

Özellikle tesettürlüler için eşarp seçiminde bu renkler uygun olabilir. Diğer taraftan kemer, çanta ya da ayakkabı gibi parçalarda, çok da risk almamak gerek. Eğer daha özel bir durum söz konusu ise hem gümüş rengi hem de altın rengi bordo için harika bir tamamlayıcı olabilir.

Bordo trençkot kombini

Altın renginin zenginliği ile bordonun asaleti her zaman sevilmiştir. Hatta bu renk birlikteliği her yaş için uygun görülmüştür. Dolayısıyla siz de eğer özel bir günde bordo tercih ediyorsanız, beraberinde altın detayları kullanabilirsiniz. Böylece daha havalı bir görünüme sahip olacak, asaletiniz ile büyüleyeceksiniz.

Bordo dantelli tesettür elbise

Ayakkabı, kemer, çanta, takı ya da eşarp, beraberinde ne kullanıyor olursanız olun, dengeli bir şekilde altın detayları kullanabilirsiniz. Daha soft bir görünüm için ise kesinlikle seçiminiz bej gibi hafif renklerden yana olmalıdır. Bu tür renkler masumiyetin simgesi olacaktır.

Bordo tesettür tunik Bordo panço kombini Bordo kadife jile kombini Bordo kaban kombini Bordo tunik pantolon kombini Bordo bluz-pantolon kombini

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WhatsApp Sipariş