Pardesüler 2018’de Kabuk Değiştiriyor

0

2018’in değişen trendlerine pardesüler de ayak uyduruyor. Yeni sezonun en farklı tasarımları ile 2018 pardesülerini mercek altına alıyoruz

Tesettür giyimin öncü parçalarından biri pardesülerdir. Tesettür giyen kişilerin kıyafetlerinin üstüne tercih ettiği pardesü, görüntüyü tamamlayan ana parça kabul ediliyor. Pardesü dört mevsim kullanılıyor. Bu kadar sık kullanılan ve muhafazakâr giyimde önemli olan parça için modacılar eşsiz tasarımlara imza atıyor.

ince pardesü 2018

2018’in Trend Pardesüleri Sizlerle

2018 pardesü modelleri arasında sade kesimler dikkat çekiyor. Tasarımcılar çok yönlü bir kullanım sağlamak için genellikle pastel renkler tercih etmiştir. Doğada karşımıza çıkan tüm renkleri pardesülerde görmek mümkündür.

Günlük pardesü 2018

Açık renklerden koyu renklere doğru seçenek sunan modacılar, zarif detaylarla pardösüyü daha şık hale getiriyor. Pardesü modelleri 2018 yılında sadece görüntüleriyle değil aynı zamanda kumaş yapısıyla da kişileri cezp edecek. Sonbahar ve kış aylarında mevsimin şartlarına uygun seçilen kumaşlar yaz aylarında farklılık gösteriyor.

Spor pardesü 2018

Güneşin en tepede olduğu zamanlarda dahi kişilerin pardösü içerisinde rahat olmasını, sıcaktan bunalmasını önleyen nefes alabilen kumaş tercihleri, muhafazakâr kesim modasının konforlu yönünü temsil ediyor.

Genç pardesü 2018

Gençlere Özel Pardesü Tasarımları 2018’de Çoğalıyor

2018 pardesü modelleri arasında en dikkat çeken şey yaş aralığıdır. Bilindiği üzere genellikle belli bir yaşın üzerine hitap eden ağır modeller tasarlanıyordu.

 

whatsapp-kapida-ode [instagram-feed num=6 cols=2 showheader=false  buttontext="Daha Fazla Ürün" buttoncolor=#ff1493 showbutton=true showfollow=false]

Kot pardesü 2018

Şimdilerde ise modacılar tasarımlarına genç dokunuşlar katarak liseli, üniversiteli, genç kadınları da esas alan modern pardösü modelleri tasarlıyor.

Yeni trend çizgili pardesü

Üstelik modeller mevsimlere uygun tasarlanıyor. Yaz ortasında koyu renk giymek zorunda değilsiniz. Yazın ışıltısını, enerjisini en zarif şekilde 2018 yazlık pardesü modellerinde görebilirsiniz. Model ve renk konusunda sınırsız seçeneklerin olacağı bir moda senesine adım attık.

Yazlık pardesü 2018

Tasarımcılar markalar için düz ve sade tasarımlar oluştururken aynı zamanda sezonun modası olan motifleri, desenleri yine yazlık ve kışlık pardesü modellerinde uyguluyorlar.

Düğmeli pardesü 2018

2018 kışlık pardesü modelleri ile sezonu açan modacılar yazlık pardesü modelleri için şimdiden sezona hazır. Yakında raflarda, kataloglarda görmeye başlayacağımız pardesüler ile dikimleri, kumaş yapıları ve tasarımlarıyla sezonu canlandıracak.

Fiyonklu pardesü 2018

Her bedene ve tarza hitap eden pardesü modelleri, çok geniş yaş aralığına hitap ediyor. Bizlerde sizler için bu sezona yön veren 2018 pardesü modellerini bir araya getirdik.

Kürklü pardesü 2018 Düğmeli pardesü 2018 Desenli Pardesü modeli

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WhatsApp Sipariş