Büyük Beden Ferace Modelleri

2

Büyük Beden Ferace Modelleri Yeni Sezon Tasarımları ve Büyük Beden Ferace Seçiminde Bilinmesi Gereken Püf Noktaları !


Büyük beden ferace modelleri kilo fazlası olan ve bir türlü kendine uygun ferace modeli bulamayan bayanların zevkine hitap ediyor.Hem şık hem zarif aynı zamanda tesettüre uygun giyinmek isteyen bayanlarımız yeni sezon büyük beden feracelerin şıklığından ve siyah renginin asilliğinden faydalanabilirler.

Aslında ferace modelleri kilolu bayanlarımızın sıklıkla tercih ettikleri modeller arasında yer alıyor.Fakat konu büyük beden olunca her istenilen modele ulaşmak zor oluyor.Tesettür Giyim Kabini olarak büyük bedenli hanımlar için birbirinden özel ve yeni ferace modellerini bir araya getirmeye çalıştık.Gelin hep birlikte büyük beden feraceleri inceleyelim.

Ferace Seçiminde Dikkatli Olursanız Kilolarınız İçin Avantaj Sağlayabilirsiniz !

Mürdüm ferace modelleri

Mürdüm ferace modelleri

Ferace modellerinde kumaşların vücutlara yapışmaması ve aşağı doğru bol inmesi sebebiyle büyük beden bayanlarımızın ilk tercihleri arasında yer alır.Bu kesime uygun feraceleri öncelikle vücut yapınıza uygun olup olmadığını kendinize sormanız gerektiğinin altını çizelim.Büyük beden feracelerin en büyük avantajı vücut hatlarını göstermemesi olduğu için bedeninize uygun olan modeli seçtiğinizde otomatik olarak fazla kilolarınız da gizlenmiş olacak.

Yeni Sezon Büyük Beden Feraceler

whatsapp-kapida-ode [instagram-feed num=6 cols=2 showheader=false  buttontext="Daha Fazla Ürün" buttoncolor=#ff1493 showbutton=true showfollow=false]

En çok tercih edilen ferace modellerini büyük bedenli feracelerde de bulmanız kolay.Örneğin boncuk işlemeli ferace modelleri, taş işlemeli feraceler, dantel ile bezenmiş modeller.

Özellikle kuşaklı ve büyük yakalı döküm duran feraceler büyük bedenli bayanlarımızın tercih ettikleri arasında yer alıyor.Yeni sezon büyük bedenli feracelerde göze çarpan bir diğer model ise kolları işlemeli, dantel detaylı tasarımlardır.Bu model daha çok davetlerde yada özel gecelerde giymeye müsait olsada günlük hayatımızda oldukça fazla karşılacağımıza benziyor.
Dantel detaylı ferace modelleri

Dantel detaylı ferace modelleri

Büyük Beden Feracelerde Yeni Renkler Sizleri Bekliyor !

Büyük beden ferace modellerinde sıklıkla siyah renkleri görmekteyiz.Sizde tahmin edersiniz ki siyah kiloyu gizleme özelliğine sahiptir.Fakat yeni büyük beden feracelerde mor renkleri, lacivertleri, kahve tonlarını ve vizon renklerini görebilirsiniz.Bu renkler de çok açık olmadığı için kiloyu gizlemekte.Özellikle mor renkli büyük beden feracelerin daha çok tercih edileceğini şimdiden belirtelim.

Artık kilolu ve tesettürlü bayanlarımız içinde bir çok seçenek mevcut bulunmakta. Büyük beden giyim diye ayrı bir sektör de var olduğunu düşünürsek bize düşen ferace seçiminde vücudunuzu iyi tanıyıp ölçülerinize göre bir model seçimi yapmak olacaktır.

Herkes tabiki de vücut proporsiyonuna uygun giyinmek ister, sizlerde hem büyük bedene sahip ve hem ölçülü giyinmek istiyorsanız nacizane önerilerimizi dikkate almanızda fayda var.Unutmamanız gereken kişinin kendine yakıştırdığı ve tesettüre uygun ölçülü kıyafet en güzelidir.

Sizler için hazırladığımız yeni sezon büyük beden ferace modellerine bakarak fikir edinebilirsiniz.

Büyük Beden Ferace Modelleri Resimli Galerisi


2 Yorumlar
  1. Anonim diyor

    Çok teşekkürler büyük beden ferace modeli bulmakta zorlanıyorduk

  2. Anonim diyor

    Ama çok pahalı

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WhatsApp Sipariş