En Şık Mürdüm Tesettür Abiyeler

0

Sezonun en şık mürdüm tesettür abiye modelleri ve mürdüm rengi kıyafetleri doğru kombinleme ipuçları

Renkler mevsim şartlarına uygun bir şekilde kullanıldığında daha doğru bir görünüm oluşturur. Yaz koleksiyonlarında açık renkler ile canlı renkler hakimken kışın toprak tonları ile koyu renkler kendini gösterir. Mürdüm joker bir renk olarak kullanılır. Hem yazın hem de kışın geçerliliği olan ve dikkat çeken renklerden biridir. Aynı zamanda 2018 koleksiyonlarında trend olan renktir. Daha soft renkler veya nötr renkler ile kullanıldığında kendini ön plana çıkararak farklı bir hava kazandırır.

Mürdüm işlemeli abiye

2018 sezonunda tesettür abiye modelleri de farklı tasarımları ile bayanlarla buluşuyor. Dantel, taş, payet işlemelerin ön planda olduğu modeller ile mürdüm rengin canlılığı şık bir görünüm için ideal seçeneklerdir. Mürdüm tesettür abiye modelleri tercih edildiğinde yanında kullanılacak renklerin seçimi de çok önemlidir. Seçilecek renge göre daha şık görünüm sağlanabilirken daha farklı veya ciddi bir hava da kazandırılabilir.

Mürdüm dantelli abiye

Vazgeçilmez Siyah Renk İle Klasik Stil

Siyah renk bütün renkler ile kullanılan, bayanlar tarafından vazgeçilemez bir renktir. Mürdüm renk ile kullanımı çok daha gösterişlidir. Mürdüm renk günlük kullanımlarda çok fazla tercih edilebilen bir renkken tesettür abiyelerde de dikkat çeken renklerden biridir.

Mürdüm tesettür nişanlık

Siyah ile kullanılabilecek mürdüm rengi ikisinin de koyu tonlarda olması sebebiyle çok boğmadan, belli dozlarda kullanılmalıdır. Gösterişli mürdüm rengi abiye bir elbise tercih eden bayanların elbiseyi ön plana çıkarmak için eşarp ve çantayı siyah tercih etmeleri doğru bir tercih olur. Aynı zamanda sade ve mürdüm renk bir abiye tercih ediliyorsa eşarp siyah tonlarında simli veya parlak bir modelde tercih edilebilir. Böylece sade olan kombine farklı bir hava kazandırılır. Mürdüm rengin siyah ile kullanımı canlı olan rengi daha da oturaklı bir hale getirerek ciddi bir görünüm kazandırır.

whatsapp-kapida-ode [instagram-feed num=6 cols=2 showheader=false  buttontext="Daha Fazla Ürün" buttoncolor=#ff1493 showbutton=true showfollow=false]

Minel aşk mürdüm abiye

Koyu Yeşil İle Beraberliği Dikkat Çekici Görünmek İçin İdeal

Koyu yeşil ile mürdümün kullanımı dikkat çekici bir görüm oluştururken, birbirine yakıştığı için de daha şık ve farklı olmak kaçınılmazdır. Açık tonlarda kullanılacak yeşil renklerim mürdüm rengi ile kullanımı göze güzel hitap etmediğinden tercih edilmemelidir.

Mürdüm tesettür elbise

Özel günlerde daha farklı görünmeyi ve dikkat çekici olmayı seven bayanlar için ideal bir ikilidir. Mürdüm renkte abiye elbise ile kullanılacak koyu yeşil ya da haki eşarp doğru bir ifade için yeterlidir. Yalnız elbise modeli böyle bir durumda sakin bir modelde tercih edilmelidir. Detaylı, işlemeli modelde tercih edilecek mürdüm abiye elbise ile yeşil eşarbın kullanımı gözü yoran bir ifade oluşturur. Daha detaylı elbise modellerinde koyu yeşil minik bir çanta kombinin havasını değiştirecek yeterli bir unsurdur. İşlemeli, detaylı mürdüm elbiseler ile eşarp kullanımı da aynı tonda tercih edilmelidir. Böylece gözü yormayan, aynı zamanda da zarif bir kombin oluşturulmuş olur.

Mürdüm etekli abiye

Bej Tonları İle Daha Sakin ve Zarif Görünmek Kaçınılmaz

Mürdüm rengin beraberinde kullanılan renkler önemlidir. Özel günlerde özellikle daha farklı bir görünüm elde etmek, aynı zamanda da şık görünmek için mürdüm renk ile beraber kullanılacak renklerden biri de bejdir. Daha naif bir renk olduğundan mürdüm rengin baskınlığını ortaya çıkararak elbisenin tek başına da dikkat çekmesinde yardımcı olur. Mürdüm renk abiye elbise bej renk eşarp ile tamamlanarak daha mütevazi ve zarif bir kombin oluşturulur. Aynı zamanda mürdüm rengi ön plana çıkarmak için mini el çantası da eşarp ile uyumlu olarak bej renk seçilebilir.

En Şık Mürdüm Renk Tesettür Abiye Modelleri

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WhatsApp Sipariş