Zaman ve Mekan Tanımayan Renkli Ferace Modelleri

0

Stilinizi renk katacak zaman ve mekan tanımayan renkli ferace modellerini görmeye hazır mısınız ? İşte genç stile vurgu yapan ferace tasarımları

Renkli ferace modelleri genellikle tesettür giyen bayanların kullandığı bir parsenin karşılığı diyebiliriz. Tesettür giyen bayanların, başörtülü bayanların kullandığı bu ürün oldukça ilgi görmekte ve ferace yapan modelistler, çizimci olan kişiler bu ütüne her zaman yeni bir tesettür modeli çıktığı zaman onlara uygun yapmaktadırlar.

Indıgo renk ferace

Ferace modelleri desen olarak pek bir deseni olmayan fakat renk çeşitlerinin fazla olduğu bir üründür. Genel olarak siyaha çalan renkler tercih edilmektedir çünkü siyah genelde her insana yakışır.

Pembe işlemeli ferace

Ferace Modelleri Nasıl Seçilmeli

Ferace modelleri seçimi yapılırken hangi başörtüsü kullanacağına hangi baş örtüsü modellerini sevdiğinize de dikkat edin.

Bej renk ferace

Eğer bu güzel diye bir ferace alırsanız başörtüsü feraceye uygun yani uyumlu olmadığı için o feraceyi pek kullanamaz veya başörtüsü ile ferace arasında bir seçim yapmanız gerekmektedir.

Renkli davetlik ferace

Ferace modellerini tasarlayan kişiler başörtülerine ya da tesettürler ile uyumlu yapmaya çalışırlar modelcilerin tavsiyesi kendi zevkiniz neyse onu alın çünkü bir baş örtüsüne uymayan ferace iyi görüntü vermeyebilir ikisi birbirini tamamlayan renkler olması en doğrusudur.

whatsapp-kapida-ode [instagram-feed num=6 cols=2 showheader=false  buttontext="Daha Fazla Ürün" buttoncolor=#ff1493 showbutton=true showfollow=false]

Ferace Hangi Renk Alınmalı?

Bu soru ile birçok kişinin kafasını karıştırmıştır. Acaba hangi renk feraceyi alsam diye her kez düşünmüştür.

Bordo krem ferace

Bu sorunun cevabı ise sen ne giyiyorsun, baş örtü olarak hangi renkleri tercih ediyorsun önemli olan bu. Fakat kararsız kalmışsanız o zaman ise size siyah renk en doğrusu diyebilirim çünkü siyah her elbisenin yanında gitmekte ve ferace bütün vücudu kapattığı için tek siyah ve desenli güzel veya tek renk bir baş örtüsü ile çok güzel bir kombin oluşturabilirsiniz.

Yeni Ferace Modelleri

Yeni ferace modellerinde kapalı kırmızı, siyah, kırmızı, mavi genel olarak kapalı desenler olmaktadır mavi olarak etek bölümü kapalı mavi ve üst bölümü açık mavi olarak değişen renkleri mevcuttur bunun yanında daha bir sürü desenli olanları vardır.

Renk çeşidi olarak hiçbir elbisede sınır yoktur, Her elbise, ferace renk ve desen bakımından çok sayıda modellemeleri mevcuttur bu yüzden önemli olan siz kendinize ne yakıştırıyorsunuz en önemli kısım budur.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WhatsApp Sipariş