Fortem Krem Nedir? Nasıl Kullanılır? Fiyatı Nedir?

0

Fortem krem, içerisinde köpekbalığı kıkırdağı bulunduran ve genellikle eklem ağrıları için kullanılan bir masaj kremidir.

Diz ağrılarına, menisküse, bel ve boyun ağrılarına, romatizmaya iyi gelir. Özellikle sporcuların sıklıkla kullandığı bir krem olarak karşımıza çıkar.

Fortem krem tamamen doğal maddelerden üretilir. Köpekbalığı kıkırdağına ek olarak tamamen bitkisel bir yapıya sahiptir. Bu nedenle güvenle kullanılabilir.

Köpekbalığı kıkırdağı, hasar görmüş olan eklemlerde yer alan dokuların ve kıkırdakların onarımında yardımcı olur. Köpek balığı kıkırdağının önemli özellikleri bulunur. Köpekbalığı kıkırdağı, anti-enflamatuar etkiye sahiptir ve ağrılı bölgeleri iyileştirici etkiye sahiptir.

Fortem Krem Faydaları Nelerdir?

Fortem krem tamamen doğal maddelerden oluşur. İçerisinde köpekbalığı kıkırdağı ve bitkisel ürünler bulundurur. Herhangi bir kimyasal madde, fortem kremin çerisinde yer almaz. Köpekbalığı kıkırdağı, hasar gören kıkırdaklarından, çapraz bağ dokularının ve menisküsün iyileşmesinde son derece önemli bir yere sahiptir. Köpekbalığı kıkırdağı, eklemlerde esneklik sağlayan özellikleri bünyesinde barındırır. Bu nedenle eklemlerde yer alan şişkinliklerin ve ödeminde büyük ölçüde önüne geçer.

fortem krem diz ağrısı
fortem krem diz ağrısı
whatsapp-kapida-ode [instagram-feed num=6 cols=2 showheader=false  buttontext="Daha Fazla Ürün" buttoncolor=#ff1493 showbutton=true showfollow=false]

Araştırmacıların yaptıkları araştırmalar ilginç sonuçlar vermiştir. Köpekbalığı kıkırdağında bulunan proteinlerin, sindirim sisteminde tam olarak emilemediği sonucu ortaya çıkmıştır. Bu nedenle köpekbalığı kıkırdağı, kremlerle alınması daha mantıklıdır. Zira bu maddenin emilimi deriden daha sağlıklı bir biçimde yapılmaktadır. Bu nedenle fortem krem kullanmak, oldukça önemlidir.

Yapılan deneyler sonucunda da köpekbalığı kıkırdağının eklem rahatsızlıkları üzerinde büyğk etkisi olduğu açık bir biçimde gözükmektedir. 200 denek üzerinde yapılan araştırmada, köpekbalığı kıkırdağı içerikli ürünler kullanan 200 kişinin 180 tanesinin büyük bir hızda iyileştiği görülmüştür. Kalan 20 kişinin ise normal seyirde iyileştiği gözlenmiştir.

Fortem Krem Nasıl Kullanılır?

Fortem krem, haricen kullanılan bir kremdir. Eklem bölgelerine, ağrıyan, sızlayan bölgelere uygulandığında büyük bir hızda iyileşme görülecektir. Yapılan çalışmalarda, köpekbalığı kıkırdağında yer alan proteinin, deride daha hızlı biçimde emildiği görülmüştür.

Fiyatı Nedir?

Fortem Kremin fiyatları büyüklüklerine göre değişiklik gösterebilmektedir. 100ml’lik kremin fiyatı 40-50 lira arasında değişmektedir. Fiyat performans açısında son derece etkin olan bu krem, özellikle eklem bölgelerinde ağrı, şişkinlik v.b. gibi sıkıntılar çeken kişiler için birebirdir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WhatsApp Sipariş