Genç Eşarp/Şal Modelleri ve Bağlama Teknikleri

0

Genç eşarp şal modellerinde yeni trendler, yeni sezonun öne çıkan şal ve eşarp tasarımları, gençlerin şal eşarp seçimi ve gençler için şal bağlama modelleri


Genç eşarp ve şal modelleri yeni sezonda birbirinden farklı sürpriz tasarımları ile karşımıza çıkıyor. 18-28 yaş grubuna özel genç muhafazakar bayanların çok beğeneceği yepyeni eşarp ve şal modelleri floral desenlerden, leoparlı tasarımlara, armalı motiflerden, İstanbul siluetli modellere çok fazla seçeneği bir arada bulunduruyor. Özellikle gençlerin çok sık tercih edeceği incili şifon şalları ve püsküllü şalları da unutmamak lazım 🙂 Gelin hep birlikte yeni sezona ait gençlere özel eşarp ve şal modellerini inceleyelim.

Tesettür Giyimdeki Çeşitlilik Eşarp ve Şallara da Yansıyor

Tesettür giyimde son yıllarda olan çeşitliliğin eşarp ve şal modellerine de yansıdığını görmekteyiz. Hele ki son iki yıldır muazzam derecede model, tasarım ve renk seçeneği mevcut. Artık eşarp firmaları yaş grubuna göre koleksiyonlarını tasarlamakta. Gençlere farklı orta yaş grubuna farklı tasarımlar ile karşımıza çıkan eşarp/şal modelleri yeni sezonda da büyüleyici renk ve kumaş seçeneklerinde oluşmakta. Üstelik eskisi gibi yüksek fiyatlara değil. Sektöründe gelişmesi ile bugün ipek şalların fiyatları neredeyse 39 TL gibi düşük rakamlara satılabilmektedir. İpek değilde keten, viskon gibi şalların fiyatları 9 TL gibi cüzi miktarlardan satın alabilirsiniz.

Genç eşarp şal
Genç eşarp şal

Yeni Sezonun Öne Çıkan Genç Şal Modelleri

Lafı uzatmadan gelelim konumuza. Yeni sezonun girmesiyle birbirinden farklı yeni genç eşarp/şal modelleri gün yüzüne çıkmaya başladı. Yeni sezon genç şal modelleri arasında dikkat çekenler püskül detaylı modeller, üzeri inciler ile bezenmiş şal modelleri ve kare desenli şalların olduğunu söyleyebiliriz. Bu genç şal modellerinde kareli desenlileri gündelik kullanabilirken incili veya püsküllü şalları şık davetlerde yada cemiyetlerde kullanabilirsiniz. Bunların yanı sıra dijital baskılardan ve Osmanlı motiflerinden oluşan paşmina şal modelleri de yeni sezonun trendleri arasında yer aldığını ayrıca belirtmek isterim. Paşmina nedir diyenler olursa hemen açıklayayım paşmina kaşmir ve ipek karışımıdır. Bir iplik türü olup kaşmirin bir üst seviyesi diyebiliriz.

ipekevi genç şal
ipekevi genç şal

whatsapp-kapida-ode [instagram-feed num=6 cols=2 showheader=false  buttontext="Daha Fazla Ürün" buttoncolor=#ff1493 showbutton=true showfollow=false]

Yeni Sezon Genç Eşarp Modelleri

Genç eşarp modelleri arasında en beğenilecekler ise koyu renk zemin üzerine canlı renkli tasarımlardır. Özellike bu tarz eşarp modellerinde Armine ve Karaca markasının başarılı tasarımlarının olduğunu söyleyebiliriz. Bunun yanı sıra eğer retro stili seviyorsanız otantik desenli eşarp modelleri de yeni sezonun trendleri arasında, bu modelleride tercih edebilirsiniz.

Armine genç eşarp
Armine genç eşarp

Gençlerin Eşarp/Şal Seçimi Nasıl Olmalı ?

Eşarp yada şal seçiminde öncelikle kendi stilinizi belirlemelisiniz. Spor tarzınız varsa şal seçimi daha mantıklı olacaktır. Spor tarz bence sadeliği gerektirir dolayısıyla spor kombininize düz renk şal modeli daha uygun ve yerinde bir seçim olacaktır. Eğer klasiğe aşıksanız eşarp seçin ama tabiki son derece şık ve klasik şal modelleri de alternatifleriniz arasında olduğunu unutmayın. Yeterki stilinize ve yaşınıza uygun eşarp olsun. Giydiğiniz kıyafetleri güçlü bir şekilde etrafa yansıtmak istiyorsanız daha dinamik motfilere sahip eşarp/şal seçimi yapın. Eğer kombin konusunda minimalist iseniz daha soft renkleri tercih edin ayrıca gençlerin pek sık kullandığı arkadan bir tek düğüm atarak şalınızı kullanabilirsiniz. Böylelikle hem daha şık hem daha sade bir görünüm elde etmiş olursunuz.

Armine genç şal
Armine genç şal

En Yaygın Genç Şal Bağlama Modelleri

Şal bağlamada ufak bir tüyo daha vermek isterim, gençler arasında yaygın olarak kullanılan şal bağlama modelidir bu. Şalınızı arkadan bağladıktan sonra şalın iki ucunu öne atabilirsiniz. Yada şalınızın bir ucunu uzun diğerini kısa tutabilirsiniz. Bu genç şal bağlama modelleri sizi olduğunuzdan daha genç ve sportif gösterecektir.

Gençler İçin Yeni Sezon Eşarp Şal Modelleri Resimli Galerisi


Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WhatsApp Sipariş