Haki Renk Nasıl Kombinlenir?

0

Haki yeşili nasıl kombinlenir? Günümüzün trend rengi olan haki yeşile uyumlu renkler nelerdir? Resimlerle haki yeşil kombinleri sizlere yeni kombin fikirleri verebilir

Yeşilin her tonu güzel ama haki rengi bir başka güzel diyebiliriz. Her yıl belli başlı renkler çok tercih ediliyor ve neredeyse her yerde bu renkleri görüyoruz. İşte haki öyle bir renk!

Asla bıkmayacağınız, her dönem favoriniz olabilecek yumuşacık, sade, şık rengiyle haki, kombinlerin baş tacıdır. Haki renk kombinler açık ya da tesettür giyim fark etmeksizin her kadının beğenisini toplamayı başarıyor. Bizler de bu kadar popüler olan hakiye sayfamızda geniş yer tuttuk.

Haki renk nasıl kombinlenir? Haki renk hangi renklerle uyumludur? Haki elbiseye nasıl bir aksesuar tercih edilmeli? Haki renk kombine ne renk şal olur? Tüm bu sorularınızın cevabı haki kombin yazımızda sizleri bekliyor.

Hardal rengi ve haki renk kombini

Hardal sarısı, sarının en sevilen tonları sayılabilir. Çiğ sarı rengini öyle herkes sevmez. Ancak yumuşacık hardal tonları daha çok seviliyor. Hardal rengiyle haki yan yana dengeli bir uyum yakalıyor. Örneğin haki renk bir etek ya da pantolon üzerine hardal sarısı gömlek, tunik tarzı bir kıyafet tercih edebilirsiniz.

Hardal rengi bir elbiseyi ise haki renk bol bir gömlekle belden bağlayarak kullanabilirsiniz. Haki renk nasıl kombinlenir tamamen size kalmış. Renk uyumunu yakaladıktan sonra gerisi çok önemli değil. Kendi stilinizi en iyi yine siz bilirsiniz.

Vizon, krem tonları ve haki renk kombini

Haki renk nasıl kombinlenir sorusuna en çok vizon, krem, bej tonları cevap oluyor. Sadeliğin ve zarafetin rengi olan vizon, krem tonları ideal parçalar yan yana geldiğinde, haki ile şık bir görüntü oluşturuyor.

Haki rengini vizon tonlarıyla gönül rahatlığıyla tamamlayabilirsiniz. Haki pantolon üzerine krem tunik, haki elbiseye vizon eşarp ya da kot pantolon, haki gömlek ve üzerine krem rengi bir hırka tercih edebilirsiniz. Hakinin yanında kullanacağınız rengi dengeli kullanmaya dikkat etmek yeterlidir.

Gri ve haki renk kombini

Gri ve haki renk yan yana zihninizde nasıl canlanıyor bilemiyoruz ama mutlaka bu ikiliye şans verin. Gri biraz daha nötr kalabilir ancak haki ile birlikte kullandığınızda nasıl uyumlu olduğunu göreceksiniz.

whatsapp-kapida-ode [instagram-feed num=6 cols=2 showheader=false  buttontext="Daha Fazla Ürün" buttoncolor=#ff1493 showbutton=true showfollow=false]

Haki renk kombin önerilerinde gri tonlar mutlaka yer alır. Gri tek başına bile kombinlerde müthiş görünürken haki gibi doğanın kucağından çıkma bir renkle çok daha hoş görünüyor.

Kot rengi ve haki renk kombini

Kot mavisi tüm zamanların en sevilen rengi diyebiliriz. Haki renk nasıl kombinlenir demeden önce evdeki kot pantolonlarınızı değerlendirmeyi düşünün. Kot pantolon üzerine haki kazak, gömlek, tunik giyip rahatlıkla kombin yapabilirsiniz.

Öte yandan haki renk bir elbiseyi, eteği kot ceketle tamamlamayı önerebiliriz. Eğer şal, eşarp kullanacaksanız kot, haki ve yumuşak tonlarda eşarpların ya da fularların çok hoş görüneceğini söylemek isteriz.

Pudra pembe ve haki renk kombini

Haki rengini tatlı bir pudra pembesiyle tamamlamayı hiç düşündünüz mü? Pudranın sevimli ve romantik görüntüsünü hakinin yumuşaklığıyla bir araya getirmeyi mutlaka düşünün.

Haki renk kombinleri yaparken pudra, krem gibi soft renklerden yararlanarak kombininizin etkisini artırabilirsiniz. Haki renk etek, pudra pembesi bluz eğer tesettürlüyseniz üzerine yine haki ya da pudra, krem tonlarında bir eşarp, şal tercih edebilirsiniz.

Siyah & beyaz ve haki renk kombini

Haki renk nasıl kombinlenir, hangi renkle uyumlu olur? Elbette siyah ve beyazla! Siyahın ve beyazın gönlümüzdeki yeri her zaman ayrıdır. Tüm zamanların tüm kombinlerinde uyumlu görünen siyah ve beyaz, haki renk kombinlere çok yakışıyor.

Beyaz dar bir pantolon üzerine haki tunik ve topuklu ayakkabılarla çok şık görünebilirsiniz. Haki ile siyah ve beyazı kullanırken çok daha cesur olun. Emin olun aradığınız uyum ortaya çıkacak.

Kahverengi ve haki renk kombini

Kahverenginin açık tonları örneğin sütlü kahve, taba gibi tonlarını haki renk ile çok yakıştırıyoruz. Eşarp, şal, ceket, kemer, çanta ya da doğrudan ana giysiler olarak kahve tonlarından yararlanıp haki ile kombin yapabilirsiniz.

Haki renk kombinlerde kahverengi genel anlamda aksesuar olarak kullanılıyor. Örneğin haki bir elbise ya da uzun gömleklerde kemer tercihi kahverengi olabiliyor. Doğadaki yeşil ve kahve uyumunu kombinlerinize taşıyabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WhatsApp Sipariş