Hirudoid Fort Krem Nedir? Faydaları Nedir? Fiyatı Nedir ?

0

Hirudoid Fort Krem Nedir? Faydaları Nedir? Fiyatı Nedir ? Hirudoid fort krem hakkında tüm detaylı bilgiler bu yazımızda sizleri bekliyor

Hirudoid fort krem, hasar görmüş bir damardan akan kanın, doku üzerinde birikmesi nedeniyle oluşan yaralanmalar için kullanılır. Bu kremi kullandığınızda morarma gibi problemlerin önüne geçmeniz mümkündür.

İlacın etken maddesi kondoroitin polisülfat isimli bir kimyasal maddedir. Eğer etken maddeye karşı herhangi bir alerjik reaksiyon gösteriyorsanız bu kremi kullanmanızı önermemekteyiz.

Kremin içerisinde bulunan yardımcı maddeler ise miristil, alkol, cutina, trigliserit, bentontin, izopropil alkol, dezenfekte edilmiş su ve rosemart oil maddeleridir. Eğer yardımcı maddeler içerisinde de alerjiniz olan bir madde söz konusuysa, yine bu ilacı kullanmamanızı tavsite ederiz.

Hirudoid Krem Faydaları Nedir? 

Hirudoid fort kremi, hematom olmayan yaralar için kullanılır. Son derece hızlı etki göstererek derinin iyileşmesini sağlar. Hirudoid fort kremi aşağıdaki durumlarda kullanılabilir:

  • Deride oluşan morarmalarda. Herhangi bir sebepten olabilir.
  • Vücudun belirli kesimlerinde oluşan ödemlerde.
  • Çarpma sonucunda deride oluşan yanmalarda
  • Kan pıhtılaşmasını sonucunda deride oluşan birikintide
  • Hasar gören deri dokusunun hızlı biçimde onarılmasında
  • Çürük ve kan oturması gibi durumlarda
  • Toplardamar iltihabında
  • Cildin üzerinde herhangi bir sebeple oluşan su toplamalarında.

Hirudoid Nasıl Kullanılır?

whatsapp-kapida-ode [instagram-feed num=6 cols=2 showheader=false  buttontext="Daha Fazla Ürün" buttoncolor=#ff1493 showbutton=true showfollow=false]

Kullanım şekli son derece basittir. Hangi bölgeye uygulamak istiyorsanız, parmaklarınızla hafifçe masaj yaparak uygulayabilirsiniz.

Eğer uygulamak istediğiniz bölgede yoğun biçimde yanma ve ağrı hissi varsa, sürdükten sonra sargı beziyle de kapatabilirsiniz.

Doz olarak günde 2 veya 3 kere kullanmanız yeterlidir. İlacı en fazla 2 hafta süreyle kullanmalısınız. Eğer kullandıktan sonra herhangi bir iyileşme belirtisi görmediyseniz, ilacı kullanmayı bırakmalısınız.

Yaşlılarda, çocuklarda veya yetişkinlerde herhangi bir kullanım farklılığı bulunmaz. Ancak hamilelikte kullanılmadan önce doktora danışılmasında fayda vardır.

Eğer ilacın günlük dozunu uygulamayı unuttuysanız, unuttuğunuz dozu fazladan uygulamayın. Normal bir şekilde kullanmaya devam edin. Eğer farklı bir yan etki görecek olursanız en yakın sağlık kuruluşuna başvurun.

Hirudoid Fiyatı Nedir? 

Hirudoid fort kreminin fiyatı son derece uygundur. 14.86 TL’ye eczanelerde kolaylıla bulunabilir. Bu fiyat 40 gramlık paketi için geçerlidir.

Eğer sigortalıysanız çok daha uygun fiyata bu ürünü almanız mümkündür. Muadili olan ürünler de vardır. Bulamadığınız takdirde eşdeğer özelliklere sahip olan muadilini de kullanabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WhatsApp Sipariş