Instagram’ın Muhafazakar Moda Fenomenleri

0

Instagram’ın tesettürlü moda fenomenlerinin en beğenilen kombinleri ve tesettürlü modacıların en yeni tasarımları genç bayanların radarında. İşte en çok ilgi gören muhafazakar Instagram moda fenomenleri !


Tesettür giyim her alanda olduğu gibi Instagram sosyal medya platformunda da bir hayli revaçta olduğunu bilenler bilir. Özellikle instagram butikleri ve muhafazakar tesettürlü instagram fenomenleri tesettür giyim sektörünü bu platforma taşıdığını söylemek isteriz. Dünyanın en çok kullandığı sosyal medya platformu olan Instagram’da çok sayıda tesettür butik ve tesettürlü fenomen bulunmaktadır. Tesettür Giyim Kabini olarak bizlerde bu instagram butikleri arasındayız 🙂 Fakat bu yazımda butiklerden ziyade muhafazakar çizgisiyle en dikkat çeken ve takipçi sayıları bol “K“ lı olanlardan bahsedeceğiz.

Popüler Tesettürlü Instagram Fenomenleri Kıyafet Seçiminde Sizlere Yön Veriyor

Yaşam stilleri, eğlenceli hayatları ve renkli dünyaları ile kendisine çeken instagram fenomenlerinin giydikleri kıyafetler takipçilerin kıyafet seçimine yön vermektedir. Her yaş grubu için birbirinden farklı instagram moda fenomenleri bulunmaktadır. Fakat daha çok genç kesimin takip ettiği hesapların daha popüler olduğunu söyleyebiliriz.

Hülya Aslan instagram kombinleri
Hülya Aslan instagram kombinleri

Instagram’da Hülya Aslan Farkı

En çok sevilen tesettürlü instagram modacıların başında Hülya Aslan gelmektedir. Hülya Aslan özellikle sokak modası konusunda çığır açmış bir isim diyebiliriz. Hülya Aslan’ın yapmış olduğu ve kendine çok yakıştırdığımız tesettür kombinlerine baktığımızda genellikle bol paça pantolonların ve gömleklerin uyumunu görmekteyiz. Stil danışmanı ve moda editörü olan Hülya Aslan’ın instagram hesabına @hulyaslan adresinden ulaşmanız mümkün.

Sena Sever
Sena Sever

Sena Sever ile Aktif, Sportif ve Muhteşem Tasarımlar

Muhafazakar instagram fenomenlerinin bir diğer ismi benim ve çevreminde yoğun ilgi gösterdiği ve sevdiği Sena Sever’dir. Instagram’ı en aktif kullananlardan olan Sena Sever’in özellikle çekimlerine bayılıyorum. Gerçekten giydiği kıyafeti kendine yakıştırıp bunu karşıya yansıtan nadir insanlardan diyebilirim. Eğer soft renklerin uyumunu seviyorsanız Sena Sever’in tarzını sizlere önerebilirim, gerçekten çok hoş kombinleri bulunmaktad. Sportif ve cool tarzı ile kendine hayran bırakan Sena Sever’in instagram hesabına @senaseveer adresinden ulaşabilirsiniz.

whatsapp-kapida-ode [instagram-feed num=6 cols=2 showheader=false  buttontext="Daha Fazla Ürün" buttoncolor=#ff1493 showbutton=true showfollow=false]

Kuaybe Gider çizgili tunik
Kuaybe Gider çizgili tunik

Retro Stilininiz Varsa Size “Kuaybe Gider“

Kendine özgü tasarımları ve stili olan Kuaybe Gider’i bir çoğunuz duymuştur. Kendi ürünlerini tasarlayan muhafazakar giyimin moda ikonu Kuaybe Gider daha çok salaş tasarımları ve dingin renkleri ile ön plana çıkmaktadır. Kuaybe Gider’in en dikkat çeken ürünleri ise tunik ve kap olduğunu söyleyebiliriz. Eğer retro stili benimseyen biriyseniz Kuaybe Gider’i takip etmenizi şiddetle öneririm. Tesettür giyim dünyasına farklı pencereden bakan Kuaybe Gider’in instagram hesabına @kuaybegider adresinden ulaşabilirsiniz.

Elifhanimcik elbise
Elifhanimcik elbise

Detayları Seven Elif

Detayları seven ve hemen hemen her paylaşımında buna vurgu yapan Elif Hanımcık Instagram’ın bir diğer muhafazakar moda fenomenidir. Elif Hanımcık #detaylariseveriz hashtagini sürekli paylaşımlarında kullanmaktadır. Rahat ve modern kombinleri ön plana çıkaran Elif Hanım’ın instagram sayfasına @elifhanimcik adresinden ulaşabilirsiniz. Özellikle minimalist stili benimseyen biriyseniz bu hesabı takip edin derim.

Şüşütown yeni kombin
Şüşütown yeni kombin

Kusursuz Tasarımların Adresi Şüşütown

Instagram’da ve tesettür giyim sektöründe adını sıkça duyduğumuz Şüştown markasıdır. Gerçek ismi Şüheyda Aydın’dır. Bir çok “sözde“ instagram modacısının aksine muhafazakar giyim sektöründe nadir eğitimli modacılar arasında yer alır. Şal seviyorsanız Şüheyda Aydın’ı takip edebilirsiniz. Instagram profiline @susutown adresinden ulaşabilirsiniz.

Instagram’ın en beğenilen muhafazakar moda fenomenlerinin birbirinden şık tasarımlarını, tarzlarını ve kombinlerini sizler için bir araya getirdik. Detaylı fikir almak için galerimizi inceleyebilirsiniz. Kalın sağlıcakla…

Instagram’ın Tesettürlü Modacılarının En Yeni Kombinleri


Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WhatsApp Sipariş