Şal Modelleri 2017 Koleksiyonları

0

Şal modelleri 2017 koleksiyonlarında en beğenilen tasarımlar nelerdir ? 2017 şal modelleri arasında gençler tarafından en çok tercih edilecek renkler ve desenler. İşte a’dan z’ye 2017 şal modelleri


Şal modelleri 2017 yeni sezonunda birbirinden şık detaylara bezenmiş tasarımları ile şal severleri adeta kendisine büyülemekte. Tesettür giyimin önde gelen eşarp markaları yeni sezon 2017 şal modellerin daha sık doğanın muhteşem ve benzersiz renklerini kullandığını söyleyebiliriz.

Şal yada eşarp deyince akla gelen ünlü markalar 2017 koleksiyonlarını sergilemeye başlarken bizlerde sizler için yeni sezonun en beğenilen ve ön plana çıkan 2017 şal modelleri koleksiyonlarını bir araya getirdik. İşte detaylar…

2017’de Şallar Yine Ön Planda

Son yıllarda her ne kadar eşarpın yükselişi olsada genç tesettürlü hanımların ilk tercihi şallardan yana olduğunu belirtebiliriz. Şalların eşarplara göre avantajı daha pratik bağlanması ve stil açısından baktığımızda hemen hemen her tarza uyum sağlamasıdır. İşte bu nedenle 2017 tesettür giyim sezonunda yine şal modelleri bir tık daha önde olacağa benziyor.

Şal modelleri 2017
Şal modelleri 2017

Her kesim tarafından sıkça tercih edilen ve çok beğenilen şal modelleri 2017 sezonunda bizleri doğanın mükemmel renkleri ile birlikte karşılamakta. Davetlerde, düğünlerde, söz ve nişanlarda tercih edebileceğiniz ipeksi düz şal modellerinden günlük hayatta kullanabileceğiniz desenli spor şal modellerine pek çok farklı seçenek 2017 yeni sezonunda bizleri bekliyor.

whatsapp-kapida-ode [instagram-feed num=6 cols=2 showheader=false  buttontext="Daha Fazla Ürün" buttoncolor=#ff1493 showbutton=true showfollow=false]

Şal Modelleri 2017 Koleksiyonları

Yeni sezon şal modelleri 2017 koleksiyonları arasında ön plana çıkan detaylar ise püsküller ve danteller olacaktır. Dantelli şal modellerini pek sevmesemde 2017 sezonunda da aynı oranda tercih edileceğe benziyoru. Geçtiğimiz sezon gibi 2017 sezonunda da özellikle davetlerde püsküllü ipek şal modellerini sıkça göreceğiz gibi.

Karaca püsküllü şal 2017
Karaca püsküllü şal 2017

Bunların yanı sıra incili şal modelleri 2017 sezonuna damga vuracak tasarımlar olduğunu rahatlıka söylemememiz mümkün. Son derece zarif duran incili şal modelleri daha çok genç kesim tarafından sıkça tercih edilecektir diye düşünüyoruz. Son olarak hijab diye bilinen asya tarzı şal bağlamaya son derece uygun olan krep şal modelleri 2017 sezonunda da yükselişine devam edeceğini belirtmek isteriz.

İpekevi ipek şal 2017
İpekevi ipek şal 2017

2017 Şal Modellerinde Trend Renkler ve Desenler

Düz renk 2017 şal modelleri arasında bordo, vizon, gül kurusu, taba, mor ve kot mavisi trend renkler arasında yer alırken desenli şallarda ise daha çok etnik ve çiçekli desenlerin ön plana çıktığını görmekteyiz. Desenli şallarda 2017 trendlerinde ise daha çok obje ağırlıklı motiflerin yer aldığını söyleyebiliriz. Bu arada tüm zerafete tanıklık eden ve her renk ile barışık olan siyahıda unutmamak gerekir.

Şal Modelleri 2017 Koleksiyonları Resimli Galerisi


Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WhatsApp Sipariş