Armine 2017 Yeni Sezon Koleksiyonları

0

Armine 2017 yeni sezon koleksiyonları görenleri büyülüyor. Şık, modern ve işlevli birbirinden özel etekler, eşarplar, bluzler, kabanlar Armine 2017 koleksiyonunda sizleri bekliyor !


Armine 2017 yeni sezon koleksiyonlarını tanıtmaya başlıyor. Muhafazakar ve ölçülü giyimin güvenilir adresi olan Armine markası birbirinden iddialı ve tesettür giyim 2017 sezonuna yön verecek parçalarını tanıtmaya başladı bile.

Muhafazakar bayanlar tarafından en çok tercih edilen markalardan biri olan Armine 2017 yeni sezonunda canlı ama bir o kadar dingin renkleri, rahat kalıpları, minimal tasarımları ile yine çok konuşulacağa benziyor. Gelin birlike Armine yeni sezon koleksiyonlarına göz atalım.

Hepimizin yakından takip ettiği ve bildiği Armine markası kuşkusuz tesettür giyimin öncü firmalarındandır. Yeni tanıyanlar yada bilmeyenler için Armine’de muhafazakar giyime dair eşarp, pardesü, etek, abiye, gömlek, bluz, tunik, kap, ferace gibi pek çok ürünü bulabileceğinizi belirtmek isteriz.

2017 Armine koleksiyonları
2017 Armine koleksiyonları

Alışılmışın Ötesinde Armine 2017 Yeni Koleksiyonları

Armine 2017 koleksiyonlarına baktığımızda eski sezonlara göre adeta başkalaştığını söylememiz mümkün. Armine’nin yeni sezon etek modelleri, pardesüleri, kap modelleri ve kabanları farklı bir kimliğe bürünmüş durumda. Rahat kalıplar ile doğanın renkleri birleştiğinde bu parçaların ne kadar büyüleyici bir hal aldığını rahatlıkla görebiliyoruz. Bunların yanı sıra kürk detayların kullanıldığı Armine kaban ve palto modelleri görülmeye değer olduğunu düşünmekteyim.

Armine sonbahar 2017 koleksyionları
Armine sonbahar 2017 koleksyionları

Sonbahara Karşı Koyan Renkler Armine’nin Eşarp ve Eteklerinde

whatsapp-kapida-ode [instagram-feed num=6 cols=2 showheader=false  buttontext="Daha Fazla Ürün" buttoncolor=#ff1493 showbutton=true showfollow=false]

2017 Armine yeni sezon koleksiyonları arasında en dikkat çeken ise floral yani çiçekli desenlerin ahengi yer alıyor. Özellikle sonbaharın uygun tonlarının yer aldığı floral desenli etekler ve eşarp kombinleri görenleri kendisine hayran bırakıyor. Ayrıca sonbahara biraz daha karşı çıkan cinsten renklerin olması Armine’nin diğer markalara göre farklılığını gözler önüne seriyor diyebiliriz.

Armine 2017 takım
Armine 2017 takım

Armine 2017 Koleksiyonlarında Trend Renkler

Tesettür giyimin öncü markalarından oluşunu her sezon ispatlayan Armine 2017 sezonunda alışılagelmiş tasarımların aksine daha romantik ve daha modern çizgilerin yer aldığını görüyoruz. Bu koleksiyonlarda özellikle sarı, beyaz, vizon, gül kurusu,bej, nil yeşili ve soft mavi Armine’nin yeni koleksiyonlarında sıkça gördüğümüz renkler diyebiliriz.

Kendisini ilk görüşte hayran bırakan Armine 2017 sonbahar/kış sezonunun birbirinden şık, modern ve bir o kadar da işlevli koleksiyonlarını yakından incelemek için sizler için derledğimiz galerimize göz atabilirsiniz.

Armine’nin yeni sezon 2018 koleksiyonu hakkında fikir almak isterseniz Armine 2018 Koleksiyonunda Bizleri Neler Bekliyor ? yazımızı inceleyebilirsiniz.

Armine 2017 Yeni Sezon Koleksiyonları Resimli Galerisi

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WhatsApp Sipariş