İsteme Gecesi Kıyafetleri

0

İsteme gecesi kıyafetleri seçimi nasıl yapılmalı, dikkat edilecek hususlar nelerdir ? Yeni sezonun en yeni tesettürlü isteme gecesi elbise modelleri, kombinleri ve resimleri

Evliliğin ilk resmi adımı herhalde isteme gecesidir. Hayatınızı birleştireceğiniz kişinin ailesi ile sizin aileniz ilk olarak belki de bu isteme gecesinde tanışacaklar. Bu yüzden isteme gecesi giyeceğiniz kıyafet aile bireyleri açısından büyük önem taşır. Bu gecede giyeceğiniz kıyafet sizin karşı tarafa giyim tarzınızı yansıtacağı gibi aynı zamanda kişiliğinizi de yansıtacağından emin olun. İşte bundan dolayı sizler için yeni sezonun en şık tesettürlü isteme gecesi kıyafetleri ve nasıl giyineceğiniz hakkında detaylar vereceğim.

İsteme gecesi elbiseleri
İsteme gecesi elbiseleri

İsteme Gecesi Giyeceğiniz Kıyafeti Önemseyin

Bir çok gelin adayının isteme gecesi nasıl giyineceği hakkında fazla fikir sahibi olmadığını biliyorum. Hele ki bu gelin adayı kapalıysa iş biraz daha zor hale gelmekte. Evliliğe ilk adım olan isteme gecesinde giyeceğiniz kötü bir kıyafet sizi yanlış yansıtacağı gibi damat ailesi tarafından da hoş karşılanmayabilir.

Kuşaklı isteme gecesi elbisesi
Kuşaklı isteme gecesi elbisesi

İsteme Gecesine Uygun Kıyafet Seçimi

İsteme gecesi kıyafeti seçerken öncelikle kendi vücudunuzu tanımalı ve stilinizi belirlemelisiniz. Peki vücudunuzu nasıl tanırsınız ? Hep dile getirdiğim bir terim olan vücudunuzu tanımanın en iyi yolu bana göre çok kıyafet denemekten geçmektedir. Bu yol ne kadar zor olsada inanın vücudunuzu tanımada en iyi yöntemdir.

whatsapp-kapida-ode [instagram-feed num=6 cols=2 showheader=false  buttontext="Daha Fazla Ürün" buttoncolor=#ff1493 showbutton=true showfollow=false]

İsteme gecesi kıyafetleri
İsteme gecesi kıyafetleri

Vücudunuzun ne istediğini bildikten sonra gerisi çok daha kolay olacaktır. İsteme gecesi kıyafeti seçerken dikkat edeceğiniz bir diğer husus yaşınızdır. Yaşınıza göre elbise seçimi yapmalısınız. Yaşınız genç ise daha detaylı elbiseleri yada daha renkli elbiseleri seçebilirsiniz. Eğer yaşınız orta yaş grubuna giriyorsa daha dingin, sade ve fazla detaylardan arındırılmış elbiseleri seçmeniz daha doğru olacaktır.

Yeni Trend İsteme Gecesi Kıyafetleri

Söz yada nişanın bir nevi provası olan isteme gecesinde giyebileceğiniz en uygun kıyafetlere gelelim. Düz renkler benim favorim. Yeni sezon tesettürlü isteme gecesi kıyafetleri arasında bebe yakalı elbiseler, boydan her yeri dantelli elbiseler, omuzları pelerinli elbiseler, çiçek aksesuarlı kemerli elbise modelleri ön plana çıkmaktadır. Özellikle beli kemerli tesettür elbise tasarımları isteme gecesi kıyafetleri için son derece uygun modellerdir.

İsteme gecesi tesettür kombin
İsteme gecesi tesettür kombin

Fark ettiyseniz hep elbiseler ön planda, çünkü isteme gecesi ev ortamında olacağı için abiye giymek ilk etapta biraz fazla kaçacak ve iddialı olacaktır. Abiyeleri nişanınıza saklayıp şık bir elbise tercihi yapmanız çok daha doğru olacaktır. Tek parça elbiselerin yanı sıra brokar etek ve bluz kombinini tercih edebilirsiniz.

En Beğenilen İsteme Gecesi Kıyafetleri Resimli Galerisi

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WhatsApp Sipariş