Yeni Kapananlar İçin Şal Bağlama Modelleri

0

Yeni kapananlar için evde kolayca yapabileceğiniz Pratik şal bağlama modelleri, yeni örtünenler için şal bağlama önerileri ve videolu anlatımları

Yeni kapananlar tesettürlü bayanların en büyük sorunsallarından biri de kendi tarzına uygun şal bağlama yada eşarp bağlama modellerinin seçimidir. Dışarıya çıkarken aynanın karşısında saatlerce şal bağlamayı büyük bir çoğunluğun istemediğini biliyorum. Bu yüzden yeni kapananlar için evde uygulayabileceğiniz her stile uygun, en yeni şal bağlamaları modelleri ve videolu olarak nasıl yapıldığını sizlere aktarmak istedim. Umarım bu basit ve kolay şal bağlama tekniklerinden sonra evde kolayca kendiniz yapabilirsiniz.

Şal bağlama 2017
Şal bağlama 2017

Büyük Şal Sevenler İçin Bağlama Tekniği

Bu model genellikle genç tesettürlü bayanlar tarafından daha sık kullanılmaktadır. Büyük şal bağlama tekniği her ne kadar yeni örtünenler için pek uygun olmasa da çok talep görmektedir. Eğer şalınızı doğru kullanmak istiyorsanız görseldeki gibi iki ucunu arkadan bir tur çevirip başınıza bağlayabilirsiniz. Böylelikle hem koca şalı kafanızda gezdirmeyeceksiniz hem de daha pratik bir yöntem olacaktır

Pratik şifon şal bağlama
Pratik şifon şal bağlama

Yeni Kapananlar İçin Şifon Şal Bağlama Modeli

Şifon şal modelleri kumaş yapısı itibari ile gevşek bağlanmaya uygundur. Şifonun ince olması şalın daha kolay bağlanmasını sağladığını unutmayın. Fakat şifon şal iç gösterdiği için bu tarz bir modelde saçınızın yada boynunuzun tam örtündüğüne emin olmanız gerekir.

Yeni kapananlar için şal bağlama
Yeni kapananlar için şal bağlama

Yeni Kapananlar İçin Pratik Günlük Şal Bağlama Modelleri

Günlük stil şal bağlama modeli muhtemelen sık kullanacağınız şal bağlama tekniği olacaktır. Aslında bu günlük stiller çok yönlülük nedeniyle bir çok ortam için harika bir seçenek olduğunu söyleyebilirim. Resimde de görebileceğiniz gibi şalınızın iki ucunu arkaya atıp arkadan iki ucunu bağlayıp bağlamanızı tamamlayabilirsiniz yada arkada bırakmak istemiyorsanız iki ucuda ön tarafa sarkıtabilirsiniz.

Pratik günlük şal bağlama
Pratik günlük şal bağlama

Bu Şal Modeli İle İğneleri Gizleyebilirsiniz

Bu şal bağlama modeli yüz hatlarınızı tamamen öne çıkaran başka bir stildir. Günümüzde pek sık kullanılmasada yeni örtünenler için Pratik bir seçenektir. Bu şal bağlama modelinde şalı çene altına tutturmak yerine, kulak bölgesinde toplanmaktadır. Bu modelin avantajı şalınızı tutturmak için iğneleri iç taraftan bonenize sabitleyebilirsiniz. Ayrıca kış aylarında soğuk havalar için ideal şal bağlama modeli olduğunu söyleyebilirim.

Şal uçlarını birleştirip şal baglama
Şal uçlarını birleştirip şal bağlama

Şalınızın Uçlarını Birleştirin

Yeni örtünenler şalın iki sarkan ucunu sevmeyebilir. Şalınızın iki sarkan ucunu ufak bir halka aksesuar ile kolayca birbirine bağlayabilirsiniz. Ayrıca bu yöntemle şal bağlarken iğne kullanma derdinden de kurtulursunuz.

Pratik püsküllü şal bağlama
Pratik püsküllü şal bağlama

Pratik Püsküllü Şal Bağlama Tekniği

Aslında püsküllü şallar çok basit bağlanmaktadır. Size önerim yeni kapandıysanız ve şal takmayı seviyorsanız püsküllü modelleri tercih etmeye gayret gösterin. Resimde de görebileceğiniz gibi şalın bir ucunu arkadan boynunuza dolayıp ön tarafa getirmeniz yeterli olacaktır. Sanırım bu şal bağlama modelini maksimum bir dakikada yapabilirsiniz ☺

Davetler için genç eşarp bağlama
Davetler için genç eşarp bağlama

whatsapp-kapida-ode [instagram-feed num=6 cols=2 showheader=false  buttontext="Daha Fazla Ürün" buttoncolor=#ff1493 showbutton=true showfollow=false]

Yazın Sıcak Havalarda Kullanabileceğiniz Şal Bağlama Modeli

Bu şal modeli oldukça kolay ve ayrıca yaz aylarında sıcak günler için mükemmel bir stildir. Bu modeli yaparken şifon şal tercih etmelisiniz ve mümkün olduğunca uzun şal seçmemeye gayret gösterin.

Yeni kapananlar için en pratik şal bağlamaları videoları

Pratik abiye şal bağlama modeli

Püsküllü Abiye Şal Bağlama teknigi

Arab stili şal bağlama modelleri

Çift katlı şal bağlama

En pratik şal bağlama modeli

Hızlı katlı şal yapma

Yeni başlayanlara özel şal bağlama

Pratik günlük eşarp şal bağlama

Yeni kapananlar için en yeni Pratik şal bağlama modelleri resimli galerisi

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WhatsApp Sipariş