Merserize Salaş Tunik Modelleri

0

Merserize Salaş Tunik Modelleri Yepyeni Görünümleri ve Tesettüre Uygun Tasarımlar ile Tesettür Giyim Sektörünün Gözdesi Haline Geliyor !


Merserize salaş tunik modelleri bu yıl modacıların tekrar gün yüzüne çıkarmış oldukları ve oldukça trend olan yeni gözde parçaları diyebiliriz. Merserize bir çeşit yöntemler ile parlaklaştırılmış pamuk ipliğidir, dolayısıyla sağlıklıdır. Merserize eskilerden günümüze kadar gelen ve yeni sezon tesettür giyimde sıklıkla gördüğümüz modellerde yer aldığını da şimdiden belirtmek isteriz.

Tesettür Tunik ve Hırkalarda Merserize Rüzgarı !

Özellikle merserize salaş tunik modelleri yeni sezona damgasını vuran parçalardır.Tunikler ve hırkalar her bayanın rahatlıkla giyebileceği hem şık hem de rahat edebileceği kurtarıcı ürün olduğunu bilmekteyiz.Durum böyle olunca tunik ve hırkalar merserize ile buluştuğunda hem kullanışlı hem estetik hem de tesettüre uygun modeller ortaya çıktığını söyleyebiliriz.

Yeni trendler arasında olan püsküller merserize tunik modellerine çok yakıştığını söyleyebiliriz.Özellikle düz renkli tuniklerin merserize ve püsküllü modelleri yeni sezonun en şık ve en kullanışlı parçalarında olacağı kesin gibi.

whatsapp-kapida-ode [instagram-feed num=6 cols=2 showheader=false  buttontext="Daha Fazla Ürün" buttoncolor=#ff1493 showbutton=true showfollow=false]

Merserize salaş tesettür tunik modelleri
Merserize salaş tesettür tunik modelleri

Ayrıca kolay kombin edilebilmesi düz renkli merserize tunikleri ön plana çıkardığını söylemek mümkün. Merserizenin delikli dokuya sahip olduğu için tuniğin altına ne giydiğinize dikkat etmelisiniz.Hem renk açısından hem de kumaşın türü açısından son derece önemlidir.

Örneğin beyaz merserize tuniğin altına kırmızı bir body giymeniz hiçte uygun olmayacaktır.Olabildiğince uyumlu renkleri tercih etmeye özen gösterin.

Merserize Tuniklerde Trend Renkler Nelerdir ?

Her vücut yapısına uygun merserize salaş tunikler aynı zamanda tesettürlü hamile bayanlarımızda tercih edebilirler. Her bedene ve her yaşa uygun olarak tasarlanmış olan merserize salaş tunik modelleri yeni sezonda lacivert, yeşil ve bordo tonlarının ön planda olduğunu görüyoruz. Merserize salaş tunik modelleri önümüzdeki bir kaç yıl içinde daha üst sıralara çıkacağını düşünüyoruz.

Merserize Salaş Tunik Modelleri Resimli Galerisi


Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WhatsApp Sipariş