Polo Eşarp Modelleri

0

U.S. Polo Eşarp Modelleri En Az Diğer Ürünleri Kadar Kaliteli ve Renkli Tasarımları ile Yeni Sezonda Sizleri Bekliyor !


Polo eşarp modelleri genç hanımların zevklerine hitaben tasarlanmaya devam ediyor. Her tarza, her yaşa uyum sağlamayı başarmış olan dünyaca ünlü marka U.S.Polo eşarp alanında da gayet başaralı olduğunu söyleyebiliriz.Bilindiği gibi Polo markası deyince akla hep sweatshirtler, trikolar ve tabiki renkli polo yaka tişörtler gelmektedir.Fakat son zamanlarda eşarp alanında da ön plana çıktığını ve özellikle genç hanımlar tarafından tercih edildiğini görmekteyiz.

Yeni Sezon Polo Eşarp Modelleri

Özellikle genç nesil daha renkli ve enerjik tasarımlardan oluşan eşarpları tercih ettiği için U.S. Polo yeni sezonda geniş renk skalasından oluşan desen desen eşarpları tasarlamış. Polo eşarp modelleri 2016 sezonunda tasarımlarında geometrik desenlere ağarlık verdiğini görüyoruz. Geometrik desenli eşarp modelinin bu kadar popüler olmasının sebebi bu modeli hem klasik hem günlük kıyafetlerde rahatlıkla kombin edilmesidir.

Bu modellerin yanı sıra irili ufaklı Polo amblemli olan tasarımlarda yeni sezon tasarımlar arasında olduğunu söyleyebiliriz.Bu tasarımlarda marka daha çok atla yapılan Polo sporuna vurgu yaptığını da görmekteyiz.Bu tip eşarpları rahatlıkla her kıyafetinizde rengine uyum sağlamak koşuluyla kombin edebilirsiniz.

Polo marka başörtüsü
Polo marka başörtüsü

whatsapp-kapida-ode [instagram-feed num=6 cols=2 showheader=false  buttontext="Daha Fazla Ürün" buttoncolor=#ff1493 showbutton=true showfollow=false]

U.S. Polo’nun Sınırsız Renk Seçenekleri Eşarplara da Yansıyor

U.S.Polo renklerde hiç bir sınır olmadığını ve her rengin kendine özgü bir hikayeye sahip olduğunu adeta bize gösteriyor.Renk konusunda özellikle şu renk bu sezon trend olacak diyemeyiz çünkü Polo markasının klasikleşmiş renkleri her zaman ön planda tutulur.Lacivert ve kırmızı tonları Polo markasının en çok tercih edilen renkleri arasında olduğunu ve eşarplarında bu renklerden pay alacağını söyleyebiliriz.

Pembe Polo eşarp modelleri
Pembe Polo eşarp modelleri

Özenli ve kaliteli giyinmeye önem veriyorsanız kıyafetlerinizi yada oluşturduğunuz kombininizi şık bir eşarp veya şal ile tamamlamak istiyorsanız yeni sezonun birbirinden özel U.S. Polo marka eşarp tasarımlarından seçiminizi yapabilirsiniz.

U.S. Polo eşarp fiyatları sanıldığı kadar pahalı olmadığını belirtmek isteriz.Yeni sezon Polo eşarp fiyatları 24.95 TL’den başlayıp 139 TL’ye kadar çıkmaktadır.

Her kesimin zevkine hitap eden ve kendini sevdirmeyi başarmış olan U.S. Polo yeni sezon eşarp modellerini daha yakından incelemek için sizler için oluşturduğumuz galerimize bakabilirsiniz.

U.S. Polo Eşarp Modelleri Resimli Galerisi


Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WhatsApp Sipariş