Tuğba Ferace Modelleri

0

Tuğba Ferace Modelleri Yepyeni Tasarımları, Birbirinden Özel Zarif Kesimleri ve Trend Renkleri İle Sizleri Bekliyor !


Tuğba ferace modelleri özel tasarımları ve şık zarif modelleri ile her sezon ferace tasarımlarına yeni bir soluk getiriyor. Tuğba markası klasik ferace modellerine farklı bir bakış açısı getirerek tek renk ve tek çeşit olmaktan çıkarıp bunu çeşitlendirerek koleksiyonuna her gün bir yenisini ilave etmeye devam ediyor.

Feracelerin renklerinde ve model çeşitliliğinde sınırlama yapmayan Tuğba her yaş grubunun seveceği tarzda renklerden oluşan ferace tasarımları üzerine çalıştığını söyleyebiliriz. Bundan 3-5 yıl önce ferace dediğimizde aklımıza ilk gelen renk siyah oluyordu. Şimdilerde ise bir çok renk ve çeşit modellerin hakim olduğunu görüyoruz. Bununla beraber düz klasik kesimlerin yanı sıra yarasa kollu feraceler, salaş ferace modelleri, etek kısmı püsküllü feraceler ve dantel işlemeli ferace modellerini de görmemiz mümkün.

Yeni Sezon Tuğba Ferace Modelleri

Tuğba yeni sezon ferace
Tuğba yeni sezon ferace

Ferace modelleri tesettürlü bayanlarımızın sıklıkla tercih ettikleri ve kolay kullanımlı genellikle dökümlü kumaşlardan oluşan bol ve uzun giysilerdir.Bu sebeple ünlü tesettür markaları yepyeni feraceler tasarlamaya çalışıyor.Bu markalardan birisi Tuğba’nın yeni sezon ferace modelleri trend renkleri, kaliteli kumaşları ve göz dolduran modelleri ile ferace severlerin beğenisini kazanmaya devam ediyor.

whatsapp-kapida-ode [instagram-feed num=6 cols=2 showheader=false  buttontext="Daha Fazla Ürün" buttoncolor=#ff1493 showbutton=true showfollow=false]

Tuğba ferace modelleri 2016
Tuğba ferace modelleri 2016

Feracelerde Yeni Tasarımlar Tuğba’dan

Tuğba ferace modelleri arasında hakim yaka ve yakadan etek ucuna kadar inen boncuk pul ve dantel işlemelerde feraceler ilk gözümüze çarpan tasarımlar oluyor. Bu işlemeleri kol detaylarında da kullanılabiliyor.Daha çok davetlerde kullanılan bu feraceleri her yaş grubundan bayan giyebilir.

Biraz gösterişli, dantel ve taş detaylı feraceleri ben giyemem diyorsanız yine davetler için daha sade görünüme sahip ferace modellerini de Tuğba Venn yeni sezon koleksiyonlarında bulmanız mümkün olduğunu söyleyebiliriz.

Yeni sezona dair Tuğba markasının ferace modellerini yakından incelemek isterseniz sizler için derlediğimiz en güzel Tuğba ferace modelleri resimli galerisine göz atmanızı öneririz.

Tuğba Ferace Modelleri Resimli Galerisi


Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WhatsApp Sipariş