Merve Hifa’dan 10 İkonik Kombin

0

Tasarımları, modaya bakış açısı ile fark yaratan, pek çok marka ile birlikte gerçekleştirdiği projeleriyle göz kamaştıran Merve Hifa, zaman zaman paylaştığı kombinleri ile de hafızalarda yer ediyor.

10 farklı kombinine yer verdiğimiz yazımızda ise size ilham olacak harika fikirleri paylaşıyoruz. Şimdi hep birlikte Merve Hifa’dan 10 ikonik kombine göz atalım…

1- Sık sık turuncu rengi görmeye başladık ve nasıl kombinleneceği konusunda tereddüt yaşayabiliyoruz. Ancak Merve Hifa farkı ile turuncu çantanın nasıl kombinlendiğini hep birlikte görselde görebiliyoruz.

merve hifa kombin 1

2- Ayakkabısından çantasına, Trenchcoat’undan eşarbına her bir detayı ile şık olmayı başarıyor. Bu kez renk uyumu da dikkat çekici seçimleri de gözümüzden kaçmıyor. Çanta ya da ayakkabı gibi bir parçayı dikkat çekici seçtiğinizde, diğerleri onu kolayca tamamlayabiliyor.

merve hifa kombin 2

3- Kaftan serisi çanta tasarımları ile göz kamaştırıyor Merve Hifa. Burada ise yine sade bir kombini, göz alıcı çanta ve sandaletler ile tamamlanmış olarak görüyoruz.

merve hifa kombin 3

4- Bol bir paltonun şıklığı, sade fakat unutulmaz olabilir. Oversized trendini en iyi şekilde yansıtan kombinlerden biri…

merve hifa kombin 4

5- Güzel detayların uyumunu görüyoruz bu ikonik Merve Hifa kombininde. Fırfırların uyumu ancak bu kadar güzel olabilirdi.

whatsapp-kapida-ode [instagram-feed num=6 cols=2 showheader=false  buttontext="Daha Fazla Ürün" buttoncolor=#ff1493 showbutton=true showfollow=false]

merve hifa kombin 5

6- Her zaman renkleri, kumaşları ve detayları güzel kullanmayı başarıyor ve her bir seçimi ile göz kamaştırmayı başarıyor.

merve hifa kombin 6

7- Biraz hippi, biraz renkli, biraz eğlenceli ve tam anlamı ile ikonik bir kombin… Ceketin güzelliği dikkatimizden kaçmıyor.

merve hifa kombin 7

8- Sık sık tercih ettiği böyle sıradan renkleri, böyle sıradan parçalar ile kesinlikle sıradan olmayan bir kombin haline getirebiliyor. İşte o yüzden Merve Hifa farkı…

merve hifa kombin 8

9- Göz alıcı bir parçanın sıradan parçalar ile tamamlanması, kombin yapmanın önemli bir tüyosudur. Burada tercih edilen renkleri ve desenleri ile beğeni toplayan ceket, sıradan parçalar ile mükemmel bir uyum ortaya çıkarabiliyor.

merve hifa kombin 9

10- Narçiçeği renginin kahverengi ile mükemmel bir uyum sergilediğini biliyor muydunuz? Burada bunun harika bir örneğini görüyoruz. Trendlere uygun terlikleri ve renk uyumu ile Merve Hifa’nın ikonik kombinlerinden biri olmaya hak kazanıyor bu kombin.

merve hifa kombin 10

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WhatsApp Sipariş