Turuncu Renk Nasıl Kombinlenir?

1

Sezon trendi turuncu renk nasıl kombinlenir ? Turuncu seviyorsanız işte size en güzel turuncu kombin fikirleri

Turuncu bazı dönemlerde geri planda kalan ve çok tercih edilmeyen bir renk olsa da, bazı dönemlerde bir anda patlar ve bir trend haline gelir. Şimdi de işte o dönemlerden birindeyiz ve turuncu dikkat çekici, beğenilen ve sevilen bir renk olarak karşımıza çıkıyor. Ancak önemli bir problemimiz var, turuncu renk nasıl kombinlenir?

Turuncu etek kombin

Çeşitli püf noktalara sahip olan bu konuya bir açıklık getirmek gerek. Bugün pek çok Instagram fenomeninde ya da ünlü isimlerde gördüğümüz bu rengi, hangi renkler ile birlikte kullanmalıyız? Daha pek çok önemli sorunun cevabı, sizi de turuncu şıklığına kavuşturabilir. Üstelik çok da kolay olacak emin olun.

Turuncu tesettür tunik kombin

Turuncu Şıklığı

Turuncu oldukça sıcak, hareketli, dikkat çekici bir renk ve standart olarak bu rengi gri, beyaz, siyah ve lacivert gibi renkler ile birlikte kullanırsınız. Ancak daha farklı, daha dikkat çekici ve bir o kadar da iddialı bir şeyler yapmak isterseniz, turuncuyu fuşya gibi risk kokan bir renk ile birlikte kullanmalısınız.

Turuncu ceket kombini

Birlikte gösterdikleri uyum gerçekten de şaşırtıcı olan bu iki renk, sizin moda konusundaki bilginizi sunduğunuz bir gövde gösterisi gibi olacaktır. Turuncu renk nasıl kombinlenir diye soranlar için en büyük tüyo da bu olsa gerek. Ancak elbette ki daha dikkat edilecek pek çok nokta var.

whatsapp-kapida-ode [instagram-feed num=6 cols=2 showheader=false  buttontext="Daha Fazla Ürün" buttoncolor=#ff1493 showbutton=true showfollow=false]

Turuncu şal kombin

Örneğin, turuncu aksesuarlarda tercih edildiğinde zarif bir görünüm sunar. Turuncu bir çanta çok iddialı olabilir. Ayrıca turuncu bir elbise, vizon rengi bir eşarp ile tahmin dahi edemeyeceğiniz bir zarafet sunabilir.

Turuncu tesettür elbise kombini

Dolabınızdaki Farklı Renklere Göz Atın

Turuncu nasıl kombinlenir diye soranların yapması gereken aslında dolabındaki farklı renkleri bu rengin yanına koyarak bir göz atmak olacaktır. Çünkü kendi göz zevkiniz ve de modaya bakış açınıza göre kolayca seçim yapabilirsiniz.

Turuncu günlük elbise

Parlament mavisi gibi yine göz alıcı renkleri turuncunun yanına ekleyebileceğinizi unutmayın. Turuncu iddialı ve cesaret isteyen bir renk…

Turuncu kazak kombini

Bu yüzden de yanındaki renklerde de aynı cesareti göstermeniz gerek. Bu enerjik rengin, size psikolojik olarak da olumlu etki edeceğini, yaz ya da kış fark etmeksizin tercih edebileceğinizi unutmayın.

1 yorum
  1. zahoor shumaila diyor

    i’m like your dress

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WhatsApp Sipariş