Meryem Merve Batu’nun En Şık 10 Kombini

0

İsabetli seçimleri, abartıdan uzak ama şık kombinleri ile dikkatleri üzerine çeken Meryem Merve Batu, pek çok tesettürlü bayana ilham kaynağı oluyor.

Tarz sahibi olmak isteyen muhafazakar bayanlar için Meryem Merve Batu’nun en şık 10 kombinini bir araya getirdik. Hep birlikte inceleyelim…

1- Öncelikle tam bir bahar akşamı ya da yaz akşamı kombini diyebileceğimiz bu şıklık ile başlayalım. Pembe çiçeklerin süslediği zarif elbise doğru çanta ve ayakkabı seçimi ile işte bu kadar harika olabilir.

Meryem Merve Batu kombin 1

2- Geometrik desenleri kombinlemek zordur. Ancak Meryem Merve Batu, bu kombininde, ayakkabı seçimi ile adeta ters köşe yapmış. Sizce de sade parçalar, bir anda patlamamış mı?

Meryem Merve Batu kombin 2

3- Beyaz Trech Coat ancak bu kadar güzel durabilirdi. Çanta seçimi tam anlamı ile mükemmel. Beyazın güzelliği de bu sayede ön plana çıkmış.

Meryem Merve Batu kombin 3

4- Abiye seçimleri her zaman çok önemlidir. Meryem Merve Batu, bu tasarımın omuz detayları, dengeli süslemeleri ile harika görünüyor.

Meryem Merve Batu kombin 4

5- Günlük şıklığı yakalamak küçük detaylar ile ilgilidir. Örneğin bu ceketin, diz hizasındaki detayları tarz sahibi olunduğunu gösteren küçük işaretlerdir aslında.

whatsapp-kapida-ode [instagram-feed num=6 cols=2 showheader=false  buttontext="Daha Fazla Ürün" buttoncolor=#ff1493 showbutton=true showfollow=false]

Meryem Merve Batu kombin 5

6- Abiye tasarımlarda iki renk ancak bu kadar güzel bir araya getirilebilirdi. Bu renk geçişi, puldan payetten daha göz alıcı…

Meryem Merve Batu kombin 6

7- Bahar ve yaz aylarının güzelliğini yansıtan elbise, aynı havaya sahip eşarp ve balerin ayakkabılarını andıran ayakkabılar ile son derece soft görünüyor.

Meryem Merve Batu kombin 7

8- Meryem Merve Batu kombinlerinin, kendine has bir havası vardır. Bu kombinde de minik çanta, harika ayakkabı seçimi ve her şeyden önce şık bir ferace dikkat çekiyor.

Meryem Merve Batu kombin 8

9- Abiye tasarımları aynı renkte tesettür ile tamamladığımızda işte bu kadar harika sonuçlar ortaya çıkabiliyor. Üst kısımdaki ışıltılar da son derece dengeli ve göz alıcı…

Meryem Merve Batu kombin 9

10- Geniş bir etek, sürünen bir kuyruk, şık ve abartısız danteller ile aynı renk tonundaki tesettür bu kombini muhteşem kılıyor. Çanta seçimi ise son derece cesur…

Meryem Merve Batu kombin 10

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WhatsApp Sipariş