Düğünler için Yapabileceğiniz En Güzel Şal Modelleri

0

Düğünler için yapabileceğiniz en güzel şal modellerini sizler için mercek altına aldık. İşte özel davetler için şal bağlamaları teknikleri

Düğün, nişan, kına gecesi ve benzeri zamanlar özel zamanlardır ve bu tür zamanlarda nasıl özenli giyiniyorsak, şal seçimimizi ve de şal bağlama şeklimizi de özenle gerçekleştirmeliyiz. Düğünler için yapabileceğiniz en güzel şal modellerini sizin için açıklıyoruz ki böylece siz de özel günlerde kolaylıkla farklı olmayı başarın ve kombinlerinizi tamamlayan farklı bağlama şekillerini uygulayabilin.

Broşlu şal bağlama modeli

Aslında ne kadar da kolay olduğunu fark edeceğiniz yöntemler, çok da hızlı bir şekilde hazırlanmanıza imkân sağlayacaktır. Bu sayede zamanınızı verimli kullanacak, daha hızlı hazırlanmanın verdiği mutluluk ile panik olmadan özel davetlere katılabileceksiniz.

Düğünler için genç şal bağlaması

Düğünler İçin En Güzel Şal Modelleri

Düğün gibi özel zamanlarda tercih edilebilecek en pratik şal modellerinden biri ile başlayalım. Bu modelde şalınızı normal bir şekilde çene altında sabitledikten sonra, uzun bıraktığınız bir kolu başınızın üstünden yan tarafa sarkıtıyorsunuz.

Abiye eşarp bağlama

Bu dökümlü ve hoş duruşu iğneler ile sabitledikten sonra çiçekler, taşlar ya da dantel gibi çeşitli süslemeleri de kullanabilirsiniz. Başınızın tam tepe noktasına değil de biraz daha kulak üstü kısma gelecek şekilde bu tür süslemeleri ekleyebilirsiniz.

whatsapp-kapida-ode [instagram-feed num=6 cols=2 showheader=false  buttontext="Daha Fazla Ürün" buttoncolor=#ff1493 showbutton=true showfollow=false]

Nişan için şal bağlama

Ayrıca eşarp bağlama tekniklerinde, son zamanlarda bir detayın da çokça tercih edildiğini görüyoruz. Başın tam tepe noktasında yer alan kat kat görünüm, oldukça şık duruyor ve iyi de bir şal tercih edildiğinde harika ve düğüne de uygun bir seçim yapılmış oluyor. Bu tekniğin de uygulaması son derece kolay.

Kat kat abiye şal bağlama

Bir kolu daha uzun olacak şekilde çene altında sabitlenen şal, başın üst kısmında, küçük bir kat olarak şekilde öne alınır. Bu minik katlamayı iğneler yardımı ile kulak hizası gibi bir yan noktadan sabitlemeyi unutmayın.

Düğün abiye şal modeli

Şalın büyüklüğü doğrultusunda birkaç kez tekrarlayabileceğiniz bu katlama işlemini, çeşitli çiçekli, dantelli ve taşlı süslemeler ile hareketli hale getirebilirsiniz. Katlamanın ardından, boşta bıraktığımız şalın uzun kolunu çene altından dolayarak başın üstüne getiriyor ve sabitliyoruz.

Düğünler için kolay şal bağlama

Bu durumda şalın katlama sonrası kısalan arka kısmı da kamufle edilmiş oluyor. Şal bağlamanın en kolay ama şık yöntemlerinden bir diğeri olan bu tekniği siz de rahatlıkla hayata geçirebilirsiniz.

Bu yazıyı okuyanlar 2018’in Öne Çıkan Türban Modelleri başlıklı yazımızı da okudu ve beğendi. Sende bir göz at.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WhatsApp Sipariş