Mevsimlik Pardesü Modelleri

0

Mevsimlik pardesü modelleri için yeni trendler nelerdir ? Yaşınıza göre pardesü markası seçimi, en beğenilen ve en çok tercih edilecek olan 2017 mevsimlik pardesü tasarımları


Mevsimlik pardesülerin şimdi tam zamanı. Peki 2017 sonbahar/kış sezonuna girerken yeni sezon pardesü tasarımlarında bizleri ne gibi değişikler bekliyor. Tesettür Giyim Kabini olarak sizler için birbirinden trend mevsimlik pardesü modellerini mercek altına aldık. İşte size mevsim geçişlerinde muazzam seçenekler sunan birbirinden şık ve özel mevsimlik pardesü modelleri.

Muhafazakar kesim tarafından sıkça tercih edilen pardesüleri kışlık, yazlık ve mevsimlik olarak 3 kategoriye ayırmamız mümkün. Malım havaların belirsizliği ile ne kışlık ne de yazlık ürünleri tercih edebiliyoruz. Bu yüzden havaların belirsiz gittiği dönemlerde en ideal seçenek mevsimlik ürünler oluyor. Bu ürünler arasında pratikliği ile en çok tercih edilen mevsimlik pardesü modelleri yer almaktadır. Hemen her yerde rahatlıkla kullanılabilen pardesüler yeni sezonda da birbirinden farklı seçenekleri ile karşımıza çıkıyor.

Nihan tesettür pardesü 2017
Nihan tesettür pardesü 2017

Orta Yaş Grubunun Vazgeçilmezi Pardesüler

Pardesülerin yerini her ne kadar kaplar almaya çalışsada tesettür giyimde özellikle orta yaş grubunun en çok tercih edilen parçaları arasında yerini korumakta. Ayrıca tesettür giyim markalarının belirsiz hava koşulları için üretmiş oldıuğu mevsimlik pardesü modelleri ile de ihtiyaçlara cevap verdiğini söylemek isteriz.

Genç Stil Pardesü Modelleri Yeni Sezonda Oldukça Sportif

Mevsim geçişlerinin en çok tercih edilen parçası olan mevsimlik pardesü modelleri 2017 sezonunda hem sportif detaylar hem de klasik tasarımlar karşımıza çıkmakta. Özellikle pardesüye karşı düşünceli yaklaşan, “acaba pardesü giysem beni yaşlı mı gösterir ?” diyen genç kesim için birbirinden cool ve spor pardesü modelleri olduğunu söyleyebiliriz.

whatsapp-kapida-ode [instagram-feed num=6 cols=2 showheader=false  buttontext="Daha Fazla Ürün" buttoncolor=#ff1493 showbutton=true showfollow=false]

Mevsimlik pardesü
Mevsimlik pardesü

Yeni Trend 2017 Pardesü Modelleri

Dış giyim parçalarının olmazsa olmazlarından pardesü modelleri 2017 sezonunda kuşaklı tasarımları, kapüşonlu, düğmeli, sivri ve hakim yakalı tasarımları ile ön plana çıkmakta. Bunlar arasında ise özellikle dik yakalı pardösü modellerinin bu sezon oldukça revaçta olacağını hep birlikte göreceğiz.

Zevkinize, Bütçenize ve Yaşınıza Göre Pardesü Markaları

Peki bu yeni pardesüleri nerede bulabilirim dediğinizi duyar gibiyim 🙂 Pardesü konusunda tecrübeli ve güvenilir bir kaç markayı sizlerle paylaşayım istedim. Armine, Tuğba & Venn, Nihan, Kayra ve Alvina markalarının özellikle pardesü modellerinin çok başarılı olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim. Eğer genç yaştaysanız ve pardesü giymeye karar verdiyseniz size Tuğba, Nihan ve Kayra markalarını tavsiye edebilirim bu markalardan rahatlıkla genç stil pardeü bulabilirsiniz. Eğer orta yaş grubunda iseniz ve gönlünüz kaliteden yanaysa Armine pardesülerini es geçmeyin derim. Fiyat olarak daha uygun pardesü modeli bakıyorsanız ilk adresiniz Alvina olsun.

Tesettür mevsimlik pardesü
Tesettür mevsimlik pardesü

Mevsimlik Pardesülerde Trend Renkler

Mevsimlik pardesü modellerinde en çok kullanılan renklere gelecek olursak vizon, karamel, taba, bej, indigo, petrol, haki, ekru ve yeşilin hakim olduğunu söyleyebiliriz. Yeni sezonun en trend mevsimlik pardesü modellerini yakından incelemek için sizler için derlediğimiz galerimize göz atabilirsiniz.

2017 Pardesü Modelleri Resimli Galerisi


Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WhatsApp Sipariş