Zühre’nin Soğuğa Meydan Okuyacak 2018 Pardesü Modelleri

0

Zühre’nin soğuğa meydan okuyacak, içinizi ısıtacak birbirinden özel 2018 pardesü modelleri. İşte heycanla beklenen yeni Zühre koleksiyonu

Tesettürlü kadınların her sene büyük bir heyecanla beklediği Zühre Pardesü koleksiyonunun 2018’deki seçkisi de nihayet sevenleri ile buluştu. Zühre Pardesü 2018 koleksiyonu, 2018 yılının tesettür giyim markaları arasında kıyasıya bir rekabet yılı olacağını da doğrular nitelikte. Tüm markaların hızlı bir giriş yapmakla kalmayıp farklı tarzları klasik çizgilerle son derece uyum içerisinde sunduğu 2018 tesettür giyim modelleri, uzun bir süre sevenlerinin dilinden düşmeyeceğe benziyor.

Zühre yeni sezon pardesü

Zühre: Pardesüde En Çok Tercih Edilen Marka

Yapılan birçok anket ve araştırmada en çok tercih edilen tesettür giyim markası olan Zühre Giyim, özellikle pardesü konusunda tesettürlü hanımların açık ara en çok tercih ettiği marka… Özellikle, davetlerde ve özel günlerde tercih sebebi olan Zühre Giyim, tesettürlü hanımlara şık, rahat ve estetik modeller sunuyor.

Zühre spor pardesü 2018

Zühre Giyim’in çokça tercih edilmesinin sebeplerinden bir diğeri de alışılmış çizgilerin dışına çıkması… Zühre Giyim, her sene ortaya çıkardığı yeni modelleri ve canlı renkleri ile tesettür giyimde alışılmışın dışına çıkıyor ve tesettürde modayı hakim kılarak göz alıcı modellerle tercih sebebi oluyor.

Zühre şişme mont 2018

Her sene olduğu gibi bu sene de yeni koleksiyonu hakkındaki ayrıntılı bilgileri internet sitesinde paylaşan Zühre Giyim, bu sene de katalog ve lookbook fotoğraflarını sevenleriyle internet sitesi üzerinden paylaştı. Sektördeki tüm rakiplerini kıskandırırcasına şık, estetik, canlı ve birbirinden kaliteli ürünleri ile Zühre Giyim, her sezon olduğu gibi bu sezon da en çok tercih edilenlerden olacak.

Zühre sade pardesü

Şıklık Detaylarda Saklı

Zühre Giyim’in pardesülerinde dikkat çeken bir diğer ayrıntı ise detaylar… Tüm pardesülerde dikkat çeken detaylar kullanan bu anlayış her pardesüyü nakışlarla, büzgülerle ya da fiyonklarla zenginleştiriyor ve kadınsı bir hava katıyor.

whatsapp-kapida-ode [instagram-feed num=6 cols=2 showheader=false  buttontext="Daha Fazla Ürün" buttoncolor=#ff1493 showbutton=true showfollow=false]

Zühre tüy detaylı pardesü

Alışılmışın dışında, farklı, detayları seven ve kendine önem veren her tesettürlü hanımın zevkine hitap edecek şekilde dizayn edilmiş Zühre 2018 pardesü koleksiyonu bu sene de gardroplarda kendine çokça yer bulacak.

Zühre nakışlı pardesü

Siz de Zühre Pardesü 2018 koleksiyonu içerisinden beğendiğiniz tüm ürünleri dilerseniz Zühre Pardesü’nün Online satış mağazası üzerinden, dilerseniz Zühre Giyim’in size en yakın mağazasından, dilerseniz de seçkin diğer tesettür giyim mağazalarından satın alabilirsiniz…

Zühre mevsimlik pardesü 2018

Yeni koleksiyonun, şıklık ve güzelliğin yanında mutluluk ve şans da getirmesi dileğiyle…

Zühre kuşaklı pardesü

Zühre kürklü pardesü

Zühre genç pardesü 2018

Zühre etnik pardesü

Zühre 2018 pardesü

2018 Zühre pardesu modeli

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WhatsApp Sipariş