Mezuniyet Abiyelerinde 2018 Sezonunu Deşifreledik

2

Mezuniyet abiye elbiselerinde 2018 sezonunun trendlerini deşifreliyoruz. Bu özel gününüzü taçlandıracak en şık kıyafetler sizleri bekliyor.

Mezuniyet her birimizin hayatında büyük önem taşıyan bir olay… Hatta hayatımız boyunca hatırlayacağımız, en özel günlerden biri olacaktır. Dolayısıyla bu günde hepimiz güzel görünmeyi istiyoruz. Peki, tesettürlü genç kızlarımız 2018 yılı mezuniyetinde neler giyecek, ne tür tasarımları tercih edecek ve hangi renkler ile boy gösterecek hep birlikte görelim.

Tesettür mezuniyet abiyesi 2018

Mezuniyetlerde Nişan Elbisesi Formundan Çıkma Zamanı Geldi

Öncelikle bu konuda bir uyarıda bulunalım, adeta bir nişan elbisesi ya da düğün elbisesi gibi görünen yoğun süslemeler ile karşımıza çıkan tasarımları tercih etmemelisiniz. Çünkü mezuniyetinizde daha soft bir görünüm ile kendinizi daha iyi hissederken gelecekte bugünü daha iyi hatırlarsınız. Bu yüzden de süslemelerde abartıya kaçmamak gerekir.

Mezuniyet abiyesi 2018

Boncuk İşlemeler ve Fırfırlar 2018 Mezuniyet Törenlerini Süslüyor

Zaten ünlü markaların tasarımlarına baktığımızda da mezuniyet için daha sade tasarımları görücüye çıkardıklarını görüyoruz. Hafif dantel süslemeler ve yine hafif boncuk işlemeler uygun bulunurken, sezonun trendi olan fırfırlar olmazsa olmaz. Bu şekilde gençlik enerjinize de uygun tasarımlar hayata geçirilmiş oluyor. Siz de doğal güzelliğinizi bu tür tasarımlar ile yansıtabilirsiniz.

Mezuniyet kıyafetleri 2018

Şifon ve Dantel Birlikteliği

2018 mezuniyet tesettür abiyeleri genel olarak bahsettiğimiz çeşitli dantel detayları ile karşımıza çıkarken, bir de şifon eteklerin peri kızı etkisi ile karşılaşıyoruz. Bu büyüleyici etki mezuniyette harika olacaktır.

Kapalı mezuniyet abiyesi

Aynı şekilde kollarda da şifon ile yaratılan uçuş uçuş etki harika olabilir. Son olarak ise renklerden bahsedecek olursak, canlı renkler her zaman gençler için iyi birer seçenektir unutmamak gerek.

Mezuniyet kıyafeti 2018

whatsapp-kapida-ode [instagram-feed num=6 cols=2 showheader=false  buttontext="Daha Fazla Ürün" buttoncolor=#ff1493 showbutton=true showfollow=false]

Mezuniyet Abiyelerinde Bahar Renkleri Öne Çıkıyor

Mezuniyet tesettür abiye modellerinde de her türlü canlı rengi görebiliyoruz. Bu yılın trendi olan bordo, mürdüm, zümrüt yeşili, turkuaz ve gülkurusunu ise ayrıca belirtmek gerek. Baharın etkisini hissettirecek renkleri tercih ederek, iyi bir seçim yapabilirsiniz.

Genç mezuniyet abiyesi 2018

Ayrıca farklı renklerin bir arada kullanıldığı tasarımlar da iyi birer alternatif olabilir. Bej üzerine siyah süslemeler ya da beyaz üzerine mor detaylar göz kamaştırıcı olabilir.

Pileli mezuniyet elbisesi

Yine aynı renklerde şal tercih ederek, mezuniyet abiyeniz ile bir bütünlük yakalayabilirsiniz. Kısacası mezuniyet için tesettür abiye modelleri arayanlar, bahsettiğimiz 2018 trendleri takip edip, ten renkleri ile de uyumlu olacak renkleri tercih ederek kolayca şık bir görünüm yakalayabilir ve gelecekte güzel duygular ile hatırlayacakları bir mezuniyet yaşayabilirler.

Yazlık Mezuniyet abiyesi

Yazlık 2018 Mezuniyet elbisesi

Tesettür mezuniyet abiyesi

Genç mezuniyet elbisesi

Kadife Mezuniyet elbisesi

Fırfırlı Mezuniyet elbisesi

Çiçekli tesettür mezuniyet elbisesi

Çiçekli Mezuniyet elbisesi

2 Yorumlar
  1. Seher diyor

    Şarabı rengin üstüne hangi renk sal gider

    1. admin diyor

      Merhaba siyah yada pudra pembeyi deneyebilirsiniz efendim

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WhatsApp Sipariş