Oversize Kazaklar Nasıl Kombinlenir ?

0

Sezon trendi Oversize Kazaklar nasıl kombinlenir ? Oversize sweatshirtler ve kazaklar ile giyebileceğiniz parçalar nelerdir ? İşte resimler ile kombin fikirleri

Son günlerin hatta içinde bulunduğumuz yılın en önemli trendi olan Oversize kazaklar nasıl kombinlenir, hangi parçalar ile birlikte tercih edilmelidir konusu oldukça merak ediliyoruz. Hem bir kurtarıcı olan hem de şık ve rahat olan bu parçaları kombinlemek ise gerçekten çok kolay.

Oversize kazak kot kombini

Tesettürlü ya da tesettürsüz herkesin tercihi olan Oversize kazaklar hızla hazırlanarak dışarı çıkma imkânı verir ve özellikle günlük yaşamda çok kullanışlıdır.

Oversize kışlık ceket

Ancak bu tür parçaları kombinlerken belli başlı noktalara dikkat etmek gerekiyor. Gelelim asıl konumuza, yani Oversize sweatshirtleri nasıl kombinleyebileceğimize.

Oversize sweat pantolon kombini

Oversiz Kazaklar Nasıl Kombinlenir ?

Bu konunun temellerinden biri oversize kazağın asıl parça olduğu gerçeğidir. Yani asıl parçamız Oversize kazak, pantolon ayakkabı ve şal gibi diğer parçalar ise tamamlayıcı.

Oversize kazak tesettür kombini

Salaş ve şık bir duruşa sahip olan bu ürünleri, dar paçalı pantolonlar ile rahatlıkla tamamlayabilirsiniz. Bu tip pantolonlar konforlu olacak, her zaman kullanışlı bir seçenek olacaktır.

Oversize kazak kombini

whatsapp-kapida-ode [instagram-feed num=6 cols=2 showheader=false  buttontext="Daha Fazla Ürün" buttoncolor=#ff1493 showbutton=true showfollow=false]

Oversiz Kazak – Pantolon Uyumu

Diğer taraftan geniş paçalı pantolonlar, İspanyol paça olarak adlandırılan modeller iyi birer alternatiftir. Trenchcoatlar ise günlük kombininizi tamamlayacak iyi birer seçim olacaktır.

Oversize kemerli kazak

Oversiz Kazak Şal Uyumu

Eğer şal seçimine bakacak olursak, genellikle uyumlu renklerin tercih edildiğini, bej, beyaz ve benzeri açık renkler ile tamamlama yapıldığını ve ayrıca bir de kazaklar ile aynı renk ve tonda şal seçimlerinin yapıldığını görüyoruz. Bu seçimler salaş bir tarz ortaya koyan kazakların daha da şık görünmesini sağlıyor.

Oversize kazak etek kombini

Kombinleri Tamamlayan Aksesuarlar

Oversize kazak seçimlerinde aksesuarların neler olabileceğine gelirsek, genellikle sadece kol saati gibi minimal bir aksesuar kullanımı görüyoruz. Büyük kolyeler ya da bilezikler belki özel bir durumda tercih edilebilir ama genel olarak aksesuar kullanımı söz konusu olmuyor.

Oversize kazak etek kombini

Büyük bavul tipi el çantaları harika birer tamamlayıcı olurken, son zamanların gözde çanta modeli olan minik sırt çantaları da iyi birer seçim olmaktadır. Ayakkabınız ise postal da olabilir, stiletto da, Oxford da.

Oversize kazak pantolon kombini

Tarz sizin, seçim sizin… Adeta birer kurtarıcı olan bu kazakları, istediğiniz aksesuarlar, ayakkabı ve çantalar ile tamamlayabilirsiniz. Renkler ile oynamayı da unutmayın. Uyumlu renkler her zaman şık olmanın yarısı demektir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WhatsApp Sipariş