Moodbasic’den Stilinizi Yenileyecek 10 Kombin

0

Mükemmelliyetçiliği ile zerafeti birleştiren Moodbasic’den stilinizi yenileyecek 10 kombin. Haute Couture modasına uygun yeni kombin resimleri sizleri bekliyor !

Moodbasic, renkli, dikkat çekici, eğlenceli ve rahat kombinleri ile tüm kadınların dikkatini çekiyor. Özellikle de tesettürlü hanımlar, bu kombinler ile çok daha kolay bir şekildeş şık olabildiklerini ifade ediyor. O halde size ilham olacak, fikir verecek Moodbasic kombinleri ile devam edelim.

1- Rahatlığına önem verenler için güzel mavi tonlarını bir araya getiriyor bu kombin. Hem alışverişe giderken, hem hafta sonu gezmesinde, hem de bir kahve keyfi için arkadaşlar ile buluşulduğunda tercih edilebilir.

2- Çalışan hanımların kombin sorununu çözecek parçalar bir araya geliyor. Kabanın rengi, şık detayları ve de havalı duruşu çok şey anlatıyor öyle değil mi? Hatta çanta ve ayakkabının uyumunu da unutmamak gerek. Moodbasic kombinlerinin en iddialılarından biri ile karşı karşıyayız.

3- Beyaz gömlekler her zaman kurtarıcıdır. Hele de böyle tunik şeklinde karşımıza çıkarsa ve sezonun trendi olan işlemeler ile bir araya gelirse şık olmamak elde değil. Her tarza uygun bir alternatif var…

4- Bahar aylarına uygun detaylara sahip olan şık gömlek, şık aksesuarlar, rahat ayakkabılar ile günlük yaşama uygun bir kombin oluşturuyor. Siz de her zaman bu parçalar ile hem rahat hem de şık olabilirsiniz.

whatsapp-kapida-ode [instagram-feed num=6 cols=2 showheader=false  buttontext="Daha Fazla Ürün" buttoncolor=#ff1493 showbutton=true showfollow=false]

5- Yazın sıcağı ya da baharı serinliği yıldızların enerjisi ile bir araya geliyor. Moodbasic, bu parçalar ile size günlük kullanıma uygun rahat bir kombin oluşturuyor.

6- Son zamanların trendi kadifeyi, taşlar ve ışıltılar içerisinde görüyor, dikkat çekici tasarımlar ile hayatımıza renk katıyoruz. Moodbasic kombin alternatiflerinden biri olan bu takım, spor yaparken tercih edilebilecek, evde ya da alışverişte giyilebilecek bir seçenek.

7- Genç, dinamik, trendlere uygun ve de rahat… Tam anlamı ile Moodbasic tarzı… Bu kombin, ruhu genç olanlara gelsin.

8- Özel günlere hitap eden gömleği her türlü parça ile bir araya getirebilirsiniz. Böyle şık ayakkabı ve çantalar ile her zaman göz alıcı olmanızı sağlayacaktır.

9- Sporseverlere, günlük yaşamda eşofman rahatlığını tercih edenlere yılın trendi kadife sunuluyor. Rengi de güzel, kumaşı da, tarzı da!

10- Adeta bir sembol haline gelen Moodbasic kabanı tarzınıza uygun parçalar ile bir araya getirebilir ve çok hızlı bir şekilde hazırlanıp çıkabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WhatsApp Sipariş