Muslima Wear Abiye Modelleri

0

Muslima Wear tesettür abiye modelleri birbirinden farklı desenleri ve kaliteli kumaş seçenekleri ile yeni sezonda da göz doldurmaya devam ediyor !


Muslima Wear tesettür abiye modelleri her sezon olduğu gibi yeni sezonda da birbirinden farklı renkleri, adeta büyüleyici desenleri ve brokar kumaş seçenekleri ile kapalı hanımların davetler için vazgeçilmez marka olmaya devam ediyor.Muslima Wear abiye modellerinin yanı sıra, şalları, tunikleri, etek modelleri ve ceket modelleri gibi zevkli koleksiyonları ile stil sahibi hanımların dikkatini çekmekte olan tesettür markasıdır.Özellikle davetler için zengin ürün seçeneğine sahip Muslima Wear’ın en ilgi gösterilen parçaları şüphesiz abiye modelleridir.

Yeni Sezon Muslima Wear Tesettür Abiye Modelleri

Muslima Wear abiye modelleri arasında en çok tercih edilenler dantelli, payetli ve güpürlü elbise çeşitleridir.Tesettür abiye modellerinde genellikle etnik desenler kullanan Muslima Wear aynı zamanda modern çizgilerden oluşan geometrik desenli tesettür abiyeleri de koleksiyonlarında görmeniz mümkün.

Kış aylarında kalın  kadife kumaşlardan yapılmış abiye modelleri daha ön planda olurken yaz aylarında daha ince yapılı tivil abiyeler ön plana çıkmaktadır.

Muslima Wear 2016 abiye modelleri
Muslima Wear 2016 abiye modelleri

İri desenlerden vazgeçmeyen ve bunu bir stil haline getirmeyi başaran Muslima Wear 2016 abiye modelleri arasında daha sade tasarımlar ve düz renklere yer verdiğini görmekteyiz.

Muslima Wear Abiyelerde Hakim Renkler

Siyah, haki, mor ve gece mavisi renkleri Muslima Wear abiye modelleri arasında hakim tonlar olacağa benziyor.Son yılların moda rengi ekruyu Muslime Wear 2016 abiyelerinde fazla göremediğimizi söyleyebiliriz.

whatsapp-kapida-ode [instagram-feed num=6 cols=2 showheader=false  buttontext="Daha Fazla Ürün" buttoncolor=#ff1493 showbutton=true showfollow=false]

Muslima Wear Abiye Fiyatları

Muslima Wear abiye fiyatları çok ucuz olduğu söylenemez fakat ürünün kalitesi, kumaş yapısı ve harika tasarımları düşünecek olursak bu fiyatlandırmanın normal olduğunu anlamamız hiçte zor olmayacak.Muslima Wear abiyelerin fiyat aralıkları yaklaşık 350 TL – 650 TL arasındadır.Bu fiyat aralığında Mulima Wear markalı istediğiniz kalitedeki abiye modelini bulmanız mümkündür.

Muslima Wear yeni tesettür abiye modelleri
Muslima Wear yeni tesettür abiye modelleri

Muslima Wear abiyelerde etnik büyük desenler ile klasik ve sade bir görünüm eldebilir ayrıca geometrik iri desenler ile daha zarif, modern bir stil yakalamanız mümkün.Yeni sezona ait Muslima Wear tesettür abiye koleksiyonlarını yakından incelemek isterseniz sizler için derlediğimiz birbirinden seçkin modellerden oluşan galerimize göz atabilirsiniz.

Muslima Wear’ın 2017 koleksiyonuna göz atmak isterseniz Muslima Wear 2017 Koleksiyonu yazımızı da inceleyebilir Muslima Wear markasının yeni ürünleri hakkında detaylı fikir edinebilirsiniz.

Muslima Wear Tesettür Abiye Modelleri Resimli Galerisi

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WhatsApp Sipariş