Uzun Tunik Modellerinde 2016 Trendleri

1

Tesettüre Uygun Uzun Tunik Modelleri Yeni Sezon Trendleri ve 2016 Tesettür Sezonuna Hakim Renklerden Oluşan Tunik Kombinleri Sizleri Bekliyor !


Uzun tunik modelleri 2016 yılı için bir hayli cıvıl cıvıl ve bir o kadar da desenli tasarımların ön plana çıkacağı bir sezon olması bekleniyor. Tunikler her bayanın hiç bir zaman vazgeçemeyeceği ve her daim dolabında bulunan en sık kullanılan ürün diyebiliriz. 2016 yılı uzun tuniklerin adeta bir çığır açtığı kendini baştan aşağı yenilediği koleksiyonlar ve birbirinden özel şahane parçaların yer aldığı ve en ufak detayların bile atlanmadığı sezon olacağa benziyor. Özellikle tesettür uzun tunik modellerinde etnik desenlerin ve doğaya uyumlu renk tonlarının ön planda tutulduğunu görmekteyiz. Bununla beraber yeni sezon uzun tuniklerde sıklıkla kullanılan püskül detaylar çok hoş durduğu ve tuniğe birebir uyum sağladığı kesin.

Yeni Sezon Tesettür Uzun Tunik Trendlerinde Bizleri Neler Bekliyor ?

Uzun tunik modellerini rahat, salaş, spor tarz ve şık davetlerde giyilebilecek kesimler şeklinde kategorize edebiliriz. Bunların yanı sıra 2016 yılında en ön planda olan ve tesettürlü genç bayanların bir numaralı tercihi olan salaş ve bohem uzun tuniklerdir. Bunlar kendilerine has doku ve özellikleriyle hem rahat oldukları için hem de bayanların kendilerini daha rahat hissettikleri için çok tercih edildiğini belirtmek isteriz. Ayrıca ilaveten yarasa kol uzun tunikler ve kesimi düz olmayan modellerde yine en sık tercih edilenler arasında yer alıyor.

whatsapp-kapida-ode [instagram-feed num=6 cols=2 showheader=false  buttontext="Daha Fazla Ürün" buttoncolor=#ff1493 showbutton=true showfollow=false]

Pınar Şems 2016 uzun tunik Pınar Şems 2016 uzun tunik

Tesettür Uzun Tunik Modellerinde Trend Renkler

Yeni sezonun uzun tunik modellerinde trend renk skalası sunacak olursak fuşya, koyu yeşil, kahve tonları, vizon rengi ve yaz mevsimi için krem tonları en çok kullanılacak renkler olduğunu söyleyebiliriz. Tüm kapalı bayanların vazgeçilmezi hatta fenomeni haline gelen uzun tunikler bir çok çeşitten ve renk seçeneklerinden oluştuğu için bunlar arasında seçim yapmakta zorlanabilirsiniz.

Tesettür Giyim Kabini olarak yeni sezon tesettür uzun tunik modellerinden en şıklarını sizler için seçtik. Uzun tunik modellerini yakından incelemek için sizler için derlediğimiz galerimize göz atabilirsiniz.

Yeni Sezon Uzun Tesettür Tunik Modelleri Resimli Galerisi


1 yorum
  1. Zuleyha diyor

    Kocaeli Gebze

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WhatsApp Sipariş