Sefamerve İğnesiz Akıllı Eşarplar Hayatı Kolaylaştırıyor

0

Sefamerve iğnesiz eşarp modelleri hayatınızı kolaylaştıracak. İşte smart akıllı eşarp modelleri hakkında detaylar, fiyatları ve bağlama videosu

Türkiye’nin tesettür giyim alanındaki lider eticaret firmalarından Sefamerve tesettür giyime kattığı inovasyonlara devam ediyor. Sefamerve’nin yeni piyasaya çıkardığı Smart akıllı eşarp yada iğnesiz eşarpları reklamlarda görmüşsünüzdür. Bizde Tesettür Giyim Kabini olarak bu akıllı eşarpları mercek altına alalım istedik. İşte Sefamerve’nin özel ürettiği iğnesiz eşarp modelleri.

Sefamerve 2017 iğnesiz eşarp
Sefamerve 2017 iğnesiz eşarp

Sefamerve’nin Smart Eşarpları Hayatınızı Kolaylaştıracak

Sefamerve bildiğiniz gibi geçen sezon da çıtçıtlı şal modellerini hayatımıza sokmuştu. Özellikle çıtçıtlı şallar yeni kapanan hanımlarımız için son derece pratiklik sağlıyordu. Tıpkı çıtçıtlı şallar gibi iğnesiz akıllı eşarp modelleri de bir çok tesettürlü hanımların kurtarıcı parçalarında olacağına eminiz. Bu iğnesiz eşarpların nasıl bağlandığını merak ediyorsanız aşağıdaki videolu anlatımı izleyebiliriniz.

İğnesiz akıllı eşarp
İğnesiz akıllı eşarp

İğnesiz Eşarpların Avantajları

Polyester tafta olarak üretilen iğnesiz akıllı eşarplar kayma yapmıyor. Dolayısıyla eşarbınızı deforme olmadan hızlı ve pratik biçimde kullanabilirsiniz. Hızlı ve aktif bir yaşantınız varsa mutlaka bu eşarplardan bir kaç tane dolabınızda bulundurmalısınız. Ayrıca yeni kapanmış yada eşarp bağlamakta zorlanan biriyseniz bu eşarplar size büyük avantaj sağlayacağından emin olabilirsiniz. İpek tafta görünümü sayesinde düğünlerde, cemiyetlerde ve özel davetlerde abiyeniz ile rahatça kombinleyebilirsiniz. Bu avantajların yanı sıra son derece uygun fiyatlı olduğunu söyleyebilirim. Sefamerve’nin akıllı eşarp modelleri şimdilik 24.90 TL’dir. Ama talep arttıkça fiyat artar mı bilemem.

whatsapp-kapida-ode [instagram-feed num=6 cols=2 showheader=false  buttontext="Daha Fazla Ürün" buttoncolor=#ff1493 showbutton=true showfollow=false]
İğnesiz şal
İğnesiz şal

Smart Akıllı Eşarplarda Renk Seçenekleri

İğne kullanmadan eşarbınızı bağlayabileceğiniz bu ürün birbirinden farklı renk seçeneklerinden oluşuyor. Kiremit, petrol, haki, metal mavi ve bronz siyah benim favori renklerimden.

Sonuç

Yaptığı yeniliklerle muhafazakar bayanların hayatlarını kolaylaştıran Sefamerve’yi tebrik etmek istiyorum. Umarım Sefamerve’nin inovasyon ürünleri diğer tesettür giyim markalarına da örnek olur.

İğnesiz Akıllı Eşarp Bağlama Modeli Videosu

İğnesiz Akıllı Eşarp Resimleri

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WhatsApp Sipariş